Вистава "Потрібен брехун!"

Вистава "Потрібен брехун!"

Дата: Среда, 18 Январь, 2017

Время: 18.00

Где: Городской дворец культуры

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє виставу за п'єсою 

Д. Псафаса "Потрібен брехун!" Музична комедія.

Режисер-постановник - художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко

Сценографія та костюми - Ірина Лубська

Хореографія - Ірина Сєрєкова

Вокал - Тетяна Тимко

Композитор - Олена Гончарук

Аранжування - Артем Браташ

Тексти пісень - Тетяна Пліс
  

П’єса грецького драматурга Димитріса Псафаса «Потрібен брехун!» була написана в середині минулого століття і вже тоді користувалася успіхом в усьому світі. Події, які розгортаються в ній могли трапитись в будь-який час в будь-якій країні, а їхня сатирична гострота, по-всьому, залишиться актуальною ще надовго. Це дало можливість режисеру-постановнику заслуженому діячу мистецтв України Володимиру Московченку відтворити сюжет у знайомих українцям реаліях і змінити прізвища персонажів. Вийшов веселий каламбур, побудований на суцільній брехні, яка останнім часом здебільшого накопичується в усіх ланках політичної системи: обіцянки депутатів, неправдиві матеріали в ЗМІ, виснаження державної казни з метою особистої наживи та багато іншого.
Професія політика давно вже стала синонімом брехні. Тож, обіцянки в дусі: «сліпі прозріють, глухі почують, старі омолодяться і будуть жити вічно» стають характерними для одного з головних героїв – новоспеченого депутата парламенту, що «заслужив» своє місце купою обіцянок. Пройшли вибори, і довірливий народ, якому такий діяч наобіцяв «золоті гори» починає вимагати свого, відволікаючи від мирного спочивання на лаврах слави! Тепер йому не вистачає тільки людини, яка б всім обіцянкам надала красивої й переконливої форми. Необхідний помічник з особливих доручень! Потрібен БРЕХУН!
Отже – ВІН!!! Професіонал політичної та медіа сфери! Може вигадати море в Сахарі і посуху в Антарктиді! Його виступи – блискавичні, сенсаційні, а, головне – переконливі! Цей вихор залишає по собі тільки схвальні відгуки тих, хто повівся на його обман! «Я, брехун з талантом, вірю в те, що я брешу», - і в цьому його головний успіх! Але з’являється другий гравець…
ВОНА??? … Молода дружина народного обранця! Чарівна, розумна, сексуальна, а, головне, брехлива, як сто чортів! Палке кохання? Чи весела гра? Для неї брехня – не професія,а, скоріше хобі, але вона робить свою справу куди хитрішими і витонченішими методами.
Люди, які володіють талантом «обвести навколо пальця» кого б то не було, під час забувають: якщо весь час брехати, то тобі вже ніхто не повірить. Навіть якщо ти будеш щирий як ніколи!
 

Квитки на виставу продаються 

в міському Палаці культури (пр. Хіміків, 28) з 11.00 до 18.00,

у суботу з 09.00 до 16.00
у неділю з 09.00 до 14.00, понеділок та вівторок – вихідний;
в день вистави, в міському Палаці культури , з 11.00 до 18.00.

Супермаркет"СІЛЬПО", перший поверх з 10.00 до 18.00

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com

Вистави театру проходять на сцені міського Палацу культури (м.Сєвєродонецьк, пр. Хіміків, 28)

Галерея изображений

Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"
Вистава "Потрібен брехун!"