Вистава "Звідки беруться діти"

Вистава "Звідки беруться діти"

Дата: Четверг, 11 Январь, 2018

Время: 18-00

Где: Приміщення Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру,за адресою (бул.Дружби Народів,21)

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє  виставу за п’єсою Анатолія Крима «ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ ДІТИ». Комедія на 2 дії.

  •  Постановка та музичне оформлення - художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко
  •  Режисура - Вероніка Золотоверха
  •  Сценографія та костюми - Ірина Лубська
  •  Хормейстер - Тетяна Тимко
  •  Відео - Володимир Богдан 

У кожної дитини мають бути дім і батьки, які люблять її і оберігають. Але кожен до цієї відповідальної місії ставиться по різному: хтось боїться, а комусь ця відповідальність дає сили і натхнення. Скільки майбутніх мам — стільки доль, і далеко не всі щасливі.
Дія вистави відбувається в пологовому відділенні провінційної лікарні з хронічним ремонтом, неустроєм, безліччю проблем, але в якому вирує життя. Жіночий медперсонал, який розуміє, що тільки він має робити цю вкрай важку, але необхідну роботу, і жінки «при надії»: одній з них не потрібна шоста дівчинка в родині, у іншої – «випадкова» дитина, а третій взагалі не судилося стати матір’ю, згодом до їхнього товариства приєднується ще й вагітна «за замовленням».
Здавалося б, доволі проста фабула вистави змушує, проте, сміятися й плакати, страждати й приймати несподівані рішення разом із її героями, бо зрозуміло, що іноді саме в таких умовах: смішних і недолугих, але з вірою в краще, – народжується наше майбутнє. І яким буде завтра – залежить певною мірою і від цих людей, які знаходяться в цьому пологовому відділенні, як в «ноєвому ковчезі» - моделі нашого життя.
Незвичайні сюжетні повороти цієї історії, викликаючи сміх і сльози, дають відчуття, що вистава «лишає» межі сцени, наближає героїв до глядачів і об'єднує навколо однієї загальної мрії, здійснити яку спроможен кожний, – жити, щоб творити добро.

Квитки на виставу продаються:
в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

 

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com

E-mail: admin@ukrlugteatr.com

Галерея изображений

Вистава "Звідки беруться діти"
Вистава "Звідки беруться діти"
Вистава "Звідки беруться діти"
Вистава "Звідки беруться діти"
Вистава "Звідки беруться діти"
Вистава "Звідки беруться діти"