Концерт Військового оркестру та вокального ансамблю "Форсаж" Харьківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Концерт Військового оркестру та вокального ансамблю "Форсаж" Харьківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Дата: Пятница, 21 Апрель, 2017

Время: 17.00

Где: ВПУ № 92, Вул.Новікова, 6

Запрошуємо жителів міста на велику концертну програму від учасників Волонтерського агітпотягу "Труханівська січ" Військового оркестру та вокального ансамблю "Форсаж" Харьківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба!

Захід відбудеться в ВПУ № 92, Вул.Новікова, 6, о 17.00.

Вхід вільний. 

Потяг Єднання України «Труханівська Січ» вже не вперше на Луганщині. 

В цей раз потяг приїхав до нас з акцією «Мистецький Кінопотяг».
Його учасниками стали студенти, представники профтехосвіти, волонтери та митці, а це – близько 200 небайдужих зі всієї України.

Мета акції – привернути увагу молоді до професійного навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей.
Тому, саме кіно, як жанр, в якому задіяні майже всі професії (дизайн, художники, музиканти, хореографи, артисти, кіно і фото оператори, сценаристи, перукарі, кравці тощо), дасть змогу проявити себе та розвинути таланти.
Викладачі Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого та представники профтехосвіти проведуть майстер-класи, покази спектаклів, кінофільмів та розкажуть про свої професії.