Регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Дата: Среда, 15 Ноябрь, 2017

Время: 10:00

Где: Луганська обласна державна адміністрація

Регіональний Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Запрошуємо!
15 листопада 2017 р. на регіональний Форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».
Завданнями Форуму є вироблення комплексного та чіткого бачення проблем, перешкод та можливостей ВПО у започаткуванні та веденні бізнесу, а також зміцнення партнерства між усіма зацікавленими сторонами, визначення можливих сфер співпраці.
Під час заходу відбудеться презентація та обговорення результатів аналізу тенденцій, проблем та можливостей у сфері ведення бізнесу ВПО в Луганській області.
Також відбудеться оголошення конкурсу грантів для місцевого бізнесу, а також ВПО, представників приймаючих громад, демобілізованих військовослужбовців.

До участі запрошуються представники органів влади, дорадчих органів, громадських організацій, галузевих та регіональних бізнес-об’єднань, представників бізнесу областей, представників внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО, ЗМІ. До участі заохочуються як жінки, так і чоловіки.

Просимо підтвердити Вашу участь і зареєструватися онлайн: https://docs.google.com/forms/d/1MtGfqrQHtIqeDEoiAY-AwQD1UMghbcG3eXfqzLJuTto/viewform?edit_requested=true

або надіслати лист на e-mail eopac.lg@gmail.com (у листі вказати контактну інформацію,у темі листа зазначити: участь у форумі) або за тел. (098) 002 99 88.


Є можливість компенсації проїзду з інших населених пунктів Луганської області (компенсація проїзду тільки автобусом, при наявності проїзного квитка).
Контактна особа Проекту у Луганській області – Кирило Дубровін.  

Галерея изображений

Регіональний форум «Економічні можливості постраждалим від конфлікту»