Ексклюзивний показ кінострічки "Рівень чорного" – претендента на «Оскар» від України

Ексклюзивний показ кінострічки "Рівень чорного"  – претендента на «Оскар» від України

Дата: Воскресенье, 25 Февраль, 2018

Время: 18:00

Где: Городской дворец культуры

Ексклюзивний показ українського документально-ігрового драматичного фільму – претендента на «Оскар» від України − Рівень чорного / Black Level (режисер Валентин Васянович): 25 лютого о 18.00, мала зала Сєвєродонецького міського Палацу Культури.

Фільм розповідає про весільного фотографа Костянтина, 50-річчя для якого стає початком складного етапу в житті. Все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга — стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на котрих він молодий та щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.
Увага! Обмеження за віком: 16+

Світова прем'єра стрічки відбулася на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь у міжнародній та національній конкурсних програмах. Український прокатник стрічки - Arthouse Traffic, прокат здійснюється за підтримки ДержКіно України.


Український Оскарівський комітет обрав «Рівень чорного» як фільм-претендент від України на ювілейну 90-ту церемонію вручення кінопремії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Офіційний тізер: https://www.youtube.com/watch?v=w0D0CRejU3A

Організатори:Управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА
Центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва
Северодонецкий киноклуб, Дмитрий Чухран
КЗ "Сєвєродонецький міський Палац культури" 

Контакти: https://www.facebook.com/events/1642820919133812/