Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру!

Луганська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного симфонічного оркестру!

17 березня у стінах Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбудеться великий концерт за участю запрошених гостей.

У програмі ви почуєте найвідомішу Сімфонію №2, ре мажор головного композитора Фінляндії, одного з найзначніших композиторів світу Яна Сібеліуса, натхненну фінським національним епосом та таємничими звуками чарівної природи. Також ви почуєте Концерт № 2 для фортепіано з оркестром, ля-мінор, відомого українського композитора Анатолія Кос-Анатольського. У його звуках - краса рідної України, чари Карпат з їх величчю, героїкою, тонкою лірикою людських почуттів.

Артисти оркестру даруватимуть творчість відомих композиторів під керівництвом диригента Назара Яцківа /Дніпро/ - володара Гран-прі Національного конкурсу хорових диригентів 2008 року у Києві, організатора, художнього керівника і диригента камерного оркестру «Polyphonia», симфонічного оркестру Національного університету «Львівська політехніка», художнього керівника та головного диригента симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії, диригента Дніпропетро́вського академі́чного теа́тру о́пери та бале́ту.

У цей музичний вечір ви також матимете змогу почути неповторну гру на фортепіано соліста-інструменталіста, Доктора мистецтвознавства, Лауреата міжнародних конкурсів, Лауреата державних премій України ім. Л. Ревуцького та ім. М. Лисенка, відомого українського композитора Олександра Козаренко /Львів/.

Натхненні твори, сповнені чарів природи, краси та найщиріших почуттів даруємо 17 березня у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Початок о 18.00.

Диригент – Назар Яцків /Дніпро/
Соліст – Олександр Козаренко, фортепіано /Львів/
Лектор-музикознавець – Тетяна Пліс

У програмі:
Я. Сібеліус – Симфонія № 2, ре мажор
А. Кос-Анатольський – Концерт № 2 для фортепіано з оркестром, ля-мінор


Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
13.02.2018 по 16.03.2018 - з 12.00 до 17.00
17.03.2018 - з 16.00 до 18.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 70, 80, 90 грн.

Довідки за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55