Прем`єра опери «ДОН ЖУАН»

Прем`єра опери «ДОН ЖУАН»

Дата: Четверг, 30 Август, 2018

Время: 18.00

Где: Приміщення Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру,за адресою :бул.Дружби Народів,21

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на прем`єру опери "ДОН ЖУАН"

Влітку 2018 року музиканти, співаки і постановники з різних регіонів України, Білорусі, Німеччини, Латвії та Польщі приїдуть до Сєвєродонецька, щоб разом з місцевими колегами поставити знамениту оперу В.А. Моцарта «Дон Жуан» для всіх жителів Луганщини. Цей культурний проект буде реалізований поблизу території, де відбуваються військові дії і повинен стати символом надії на мир і взаєморозуміння.
Опера не втрачає своєї актуальності з моменту прем'єри в Празі в 1787 році. Зіткнення суспільства і його моралі з особистою свободою і еросом - це теми, які залишаються важливими в той час, коли ми налагоджуємо стосунки між особистим і суспільним і задаємо питання, як правильно побудувати своє життя.
На думку режисера-постановника Торстена Келле (Берлін): «Теми, над якими Моцарт розмірковував два століття тому, актуальні й сьогодні, а стан справ у суспільстві за часів Дон Жуана цілком може бути співвідносним з ситуацією в сучасній Україні, коли люди мріють про інший спосіб життя, про інші любовні стосунки, про інші суспільні структури. Ми хочемо жити максимально вільно, але в той же час повинні дотримуватись соціальних і моральних правил. Сучасні люди носять так само багато масок, як і люди 1787 року, але, не дивлячись на страх, ми можемо сподіватися, що нам вдасться їх скинути ».


Квитки на оперу продаються:

в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.

Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com