Вечірній кінопоказ

Вечірній кінопоказ

Дата: Пятница, 17 Август, 2018

Время: 18:00

Где: Громадський майданчик "ХочуБуду"

"Таємне життя домашніх тварин"

Що роблять домашні вихованці, коли їх господарі пропадають на роботі, гуляють, ходять на вечірки, іншими словами, знаходяться не поряд зі своїми улюбленцями? Спокійно сплять на килимку біля дверей, чекаючи свого господаря? Сумно дивляться в закрите вікно, сподіваючись побачити того, хто незабаром зайде в двері і, нарешті, погодує їх? Сумно сидять в чотирьох стінах, бо, куди ж їм звідти дітися? А ось і ні! Вони ведуть свою таємну життя, насолоджуючись повне право вільно вирішувати, приходячи один до одного в гості, весело спілкуючись між собою і роблячи те, що ніколи б собі не дозволили в присутності господарів.

Дії мультфільму відбувається в одному з районів Нью-Йорка, де в одній з квартир багатоповерхового будинку живе найщасливіший в світі пес - тер'єр на ім'я Макс, який шалено відданий своїй господині Кеті. Але в один прекрасний день життя Макса кардинально змінюється, коли, повернувшись з роботи, Кеті призводить до їхнього будинку величезну замурзану дворнягу на прізвисько Дюк, яку дівчина забрала з притулку.Це була повна катастрофа - кошлатий телепень з перших же днів, особливо не церемонячись, займає ліжко Макса, починає їсти з його миски і взагалі поводиться так, як ніби давно живе в цьому будинку. Переживаючи, що новий «братик» повністю зруйнує колишню щасливе життя, наш герой навіть уявити не міг, що дуже скоро їх двох чекають неймовірні пригоди.

https://www.youtube.com/watch?v=sLwhyRE0PC0

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.

Додаткова інформація за телефоном: 050-555-78-30 Олена
050-992-36-74 Оксана

Проект "Ініціативна молодь - рушій змін" реалізується ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).