Відкриття театрального сезону!!! Вистава «Маклена Ґраса»

Відкриття театрального сезону!!! Вистава «Маклена Ґраса»

Дата: Воскресенье, 21 Октябрь, 2018

Время: 18.00

Где: Приміщення Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру,за адресою (бул.Дружби Народів,21)

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр представляє виставу за пьєсою М. Куліша «МАКЛЕНА ҐРАСА».
Постановка та музичне оформлення – заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко
Сценографія та костюми – Ірина Лубська
Пластика - Сергій Бондаренко
Хореографія - Ірина Сєрєкова
Аранжування – Артем Браташ
Вокал - Тетяна Тимко
У трагіфарсі “Маклена Ґраса” режисера-постановника заслуженого діяча мистецтв України Володимира Московченка перші ж звуки вистави занурюють у стихію нашого часу, в якому нав'язливе відчуття краху, біди, депресії переслідує багатьох. І кожна людина, яка в різний спосіб намагається врятуватись від цього, варта нашого співчуття.

Герої вистави аж ніяк не герої в житті, а звичайні “маленькі люди”. Криза унеможливлює їхні прагнення піднятися на висоти бажаного добробуту залишаючи лише “орендарями життя”. І тепер ними керує панічний пошук порятунку. Час для цього спливає швидко. А питання: “Якою ціною?” — лишається головним.

Втіленням сподівань на краще є тільки Маклена. Доведена до відчаю дівчинка-підліток, аби врятувати сім’ю від виселення, пробує в різний спосіб заробити гроші. Наступна нагода трапляється після підслуханої розмови батька із маклером, коли останній просить вбити його. Батько відмовляється. А Маклена? Здається, що це зацьковане звірятко має почуття власної гідності, має той моральний закон у собі, що не дає переступити межу людяності навіть у безвиході. Але разом з глядачами постановча група постійно шукає відповідь на запитання: чи поступиться у складній ситуації чистота і відкритість цієї дівчинки її недосвідченості й нестриманості.

Відчуття апокаліпсису у виставі межує з іронією. Сумної посмішки додають елементи клоунади і присутність “батярського фольклору” (Батя́ри — субкультура, що існувала в період з середини 19 ст. до середини 20 ст. у Львові. Авантюристи і гульвіси, згодом вони набули кумедних і романтичних рис, залишивши у спадок гумористично-ліричні пісеньки та анекдоти).

Квитки на виставу продаються:

в приміщенні Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру(бул.Дружби Народів,21)
понеділок – вихідний.
у вівторок з 11.00 до 18.00.
у середу- суботу з 11.00 до 18.00.
у неділю з 11.00 до 17.00.
перерва з 14.00 до 15.00.


Тел. для довідок: (066) 147 10 80; (093) 006 06 53

Сайт театру: http://ukrlugteatr.com/

E-mail: admin@ukrlugteatr.com