Вечірній кінопоказ

Вечірній кінопоказ

Дата: Пятница, 21 Сентябрь, 2018

Время: 17:00

Где: Громадський майданчик "ХочуБуду"

"РИО"

В Бразильських джунглях браконьєри викрадають пташеня рідкісної породи «блакитний ара». Під час транспортування в США, контрабандисти гублять його у невеликому містечку Мус-Лейк в штаті Міннесота. Його підбирає дівчина Лінда і дає ім'я "Блу". Він безтурботно живе в комфортабельній клітці, допоки в будинку не з'являється молодий орнітолог Туліо з новиною про те, що Блу — останній самець цього рідкісного виду, і що в далекому сонячному Ріо-де-Жанейро проживає чарівна самка такого ж самого виду — Перлинка. Він каже, що зведення цих пташок остання можливість для порятунку виду, і Лінда з Блу вирушають у Бразилію. Там їх чекають нові зустрічі, небезпеки та карколомні пригоди. Під час цього Блу із Ліндою змінюють свій погляд на життя, знаходять нових друзів та своє кохання.

https://www.youtube.com/watch?v=RaQp6oM-8_8

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.

Додаткова інформація за телефоном: 050-555-78-30 Олена
050-992-36-74 Оксана

Проект "Ініціативна молодь - рушій змін" реалізується ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).