Вечірній кінопоказ

Вечірній кінопоказ

"Тролли"


Цветан - троль, який проживає в надійно захищеному бункері. Він не ховається від страшних чудовиськ, його найголовніший кошмар - троль по імені Розочка. Вона є заводієм в селі і найбільше в житті любить веселощі і пісні. Цветан не звинувачує її в тому, що вона щаслива, оскільки розуміє, що вона ще просто не стикалася з реальною загрозою. Всіма способами він намагався не перетинатися з нею, але одного разу вона сама прийшла до нього за допомогою.

На їхнє село напав злий і жахливий Берген, який захопив в полон всіх тролів. Тепер Розочка намір зробити все можливе, щоб звільнити своїх родичів, але вона прекрасно розуміє, що їй не впоратися самотужки. Цветан погоджується допомогти їй, і вони відправляються в довгий і дуже небезпечну подорож ...

https://www.youtube.com/watch?v=ICwr6fTxLSw

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.

Додаткова інформація за телефоном: 050-555-78-30 Олена
050-992-36-74 Оксана

Проект "Ініціативна молодь - рушій змін" реалізується ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).