Концерт Академічного симфонічного оркестру «МУЗИЧНА ПАЛІТРА»

Концерт Академічного симфонічного оркестру «МУЗИЧНА ПАЛІТРА»

20 жовтня 2018 року на сцені концертної зали Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва – справжній калейдоскоп музичних жанрів у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії!

За диригентським пультом – Дмитро Морозов (Харків), солістка – заслужена артистка України Олена Ширяєва (сопрано, Харків).

Дмитро Морозов належить до тих творчо обдарованих особистостей, у яких органічно поєднуються високий професіоналізм, самобутній стиль і манера диригування, досконала техніка та яскравий сценічний артистизм.

Незабутній вокал Олени Ширяєвої вже підкорив публіку в багатьох містах України та зарубіжжя. До репертуару артистки входять арії з опер та оперет, романси, вокальні твори Равеля, Верді, Глінки, Рахманінова, Чайковського, Вагнера та інших композиторів, арії з мюзиклів, кращі зразки світової естради, включаючи джазові стандарти.

У програмі прозвучать як світові оперні шедеври, так і прем’єри творів класичної музики в незвичайній обробці.

Не пропустіть! Тільки 20 жовтня 2018 року о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва на Вас чекає незабутній музичний вечір.

У програмі:
Арії з опер і оперет, саундтреки, мюзікли та симфоджаз.

Диригент: Дмитро Морозов /Харків/

Солістка: Заслужена артистка України Олена Ширяєва /сопрано, Харків/

Лектор-музикознавець: Тетяна Пліс

Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва:
16.10.2018 по 20.10.2018 - з 12.00 до 17.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line

Ціна квитків – 70, 80, 90 грн.
Довідки за телефонами: 095-538-49-26 / 063-326-62-55