Блоги

История повторяется?

 

Цитаты:
 - История повторяется с цикличностью ...
 - Все великие всемирно-исторические события и личности повторяются дважды: первый раз как трагедия, а второй — как фарс.

Так ли это? Не знаю.
Но ...
Сто лет назад нашим государством правил Владимир, сейчас (скоро) – тоже Владимир.

Правда, есть небольшая разница:
 - сто лет назад: Владимир «Надин»;
 - сейчас (скоро): Владимир «Ленин».

Трагедия произошла.
Будет ли фарс?

Из наблюдений «Пенсионера Козлова»
 

«Суд встановив...». Чи підтвердиться цей факт?

16 квітня 2019 року Сєвєродонецький міський суд Луганської області у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу № 428/1125/2018 за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «ТАУН СЕРВІС» про визнання дій такими, що порушують права споживача.

Повністю текст рішення можна подивитися тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/81316758

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Сєвєродонецький міський суд у складі головуючого судді Кордюкової Ж. І., при секретарі Чумак Ю. А. ВСТАНОВИВ:

Посадові особи міськради приймають рішення, які не мають юридичної сили

Посадові особи міськради приймають рішення, які не мають юридичної сили

Предвыборное

Заслуга действующего президента это конечно сохранение страны и вектора развития. Но есть и еще вещь, о которой вы мало узнаете из СМИ. Идёт деолигархизация и страна выходит их феодализма. Слабо, но быстрее видать не получается.  Это Ахметов и телеком, давление на облгазы, которые безнаказанно завышают тарифы в карман Фирташа (инструкция от Демсокиры как вернуть переплату),  наконец Укрнафта и Приватбанк, по которому международное расследование признало вывод в офшоры  Коломойским сбережений обманутых вкладчиков.

Cєвєродончанин звернувся до Уповноваженого з прав людини ...

Cєверодончанин звернувся до Уповноваженого з прав людини ...

Мешканець Северодонецька громадянин К. звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноваженого) з приводу порушення його прав посадовими особами органів влади.
Він вирішив, що виходячи з прав, наділених законодавством, Уповноважений зі своїм штатом близько 200 чоловік вирішить це питання та допоможе усунути порушення законодавства та відновити його порушені права.

Розгляд скарг на Управління праці та соціального захисту населення міськрадою. Або: «Ворон ворону ...»

Розгляд скарг на Управління праці та соціального захисту населення міськрадою. Або: «Ворон ворону ...»

На даному сайті неодноразово публікувалися повідомлення про порушення законодавства, фальсифікацію документів та невиконання своїх посадових обов’язків посадовими особами Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради.

Для звільнення від оплати комунальних послуг особа повинна ...

Для звільнення від оплати комунальних послуг особа повинна відмовитись у встановленому порядку від таких послуг та не користуватися ними де-факто, а не посилатися лише на відсутність договору та неналежну якість (ВС/КЦС, № 210/5796/16-ц)

З 1 травня 2019 року повністю вступить в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Уже незабаром, а саме з 1 травня 2019 року повністю вступить в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який значною мірою реформує сферу ЖКП.

https://sud.ua/ru/ne...munalni-poslugi 

https://znaj.ua/society/218091-shtraf-za-borgi-po-komunalci-koli-ta-skilki-zaplatyat-ukrajinci

ОСББ не має права відключати електро, водо та теплопостачання навіть при наявності заборгованості за надання таких послуг

ВС/КЦС: ОСББ не має права відключати електро, водо та теплопостачання навіть при наявності заборгованості за надання таких послуг (ВС/КЦС у справі № 766/22228/17 від 12 грудня 2018р.)

Субсидії для малозабезпечених. А як вижити «немалозабезпеченим»?

Субсидії для малозабезпечених. А як вижити «немалозабезпеченим»?

За останніми офіційними даними в м. Сєвєродонецьку одержують субсидії більше 20 тисяч домогосподарств.
А скільки тисяч малозабезпечених громадян з різних причин субсидії не одержують.
Багато штучних перешкод створює для своїх громадян держава та місцеві органи влади, які повинні піклуватися про своїх малозабезпечених громадян.

RSS-материал