Важкоатлети Луганської області – на п’єдесталі пошани всеукраїнських змагань

У суботу, 12 серпня, у Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Змагання проходили у спортивному комплексі «Епіцентр».

У чемпіонаті взяли участь і представники Луганщини, які неодноразово підіймались на п’єдестал пошани.

Серед жінок відзначилась Юлія Наумчук. Спортсменка виступала у ваговій категорії 75 кг та посіла друге місце з сумою 114 кг (54 + 60).

Серед чоловіків у в/к до 69 кг кращими стали одразу два луганських спортсмена Олексій Шкурський, який виборов золото (сума 272 кг – 122+150) та Віталій Сергєєв з сумою двоборства 269 кг (129 + 140) завоював срібло змагань.

У ваговій категорії до 94 кг рівних не було Руслану Кожанику. Спортсмен став чемпіоном змагань з сумою двоборства 350 кг (160+190).

Ще одне золото виборов наш Богдан Бурячек (в/к до 105 кг) – сума 382 кг (172+210).

Так, за результатами командного заліку серед чоловіків луганчани посіли друге місце з результатом 458,5 очок.

Зазначимо, що наступні національні змагання з важкої атлетики – чемпіонат України серед чоловіків та жінок, пройдуть у Львові з 19 по 24 вересня 2017 року.