Затримано посадовців ОДА та інтернату з «відкатом» - 109 тисяч гривень.

Затримано посадовців ОДА та інтернату з «відкатом» - 109 тисяч гривень.

Правоохоронці зібрали матеріали, які доводять причетність до даного злочину директора одного з департаментів Луганської обласної державної адміністрації та керівника одного з інтернатів, про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України. За безперешкодне підписання актів про виконання будівельних робіт та подальше перерахування бюджетних коштів останні вимагали неправомірну вигоду у розмірі 10 відсотків від вартості цих робіт.

В межах провадження оперативники та військові прокурори задокументували факти вимагання та одержання посадовими особами хабара.

9 лютого, працівники Управління захисту економіки в Луганській області Національної поліції України та військової прокуратури сил антитерористичної операції затримали обох фігурантів під час одержання чергового «відкату».

Загалом директор одного з департаментів Луганської обласної державної адміністрації та керівник інтернату одержали 109 тисяч гривень хабара.

На даний час зловмисники затримані у порядку ст. 208 КПК України. Проводяться першочергові слідчі дії. В подальшому буде вирішуватися питання щодо обрання фігурантам справи міри запобіжного заходу.