З'ясували причину отруєння 13 учасників дитячого «Хакатону»

З'ясували причину отруєння 13 учасників дитячого «Хакатону»

Бактерія золотистого стафілокока стала причиною отруєння 13 дітей, які потрапили 20 квітня до Лисичанської обласної дитячої клінічної лікарні.

Це стало відомо за результатами аналізів, повідомила журналістці «UA: ДОНБАС» головна лікарка Лисичанської обласної дитячої клінічної лікарні Світлана Ошеко.

За її словами, дев’ятеро з 13 дітей сьогодні випишуть. Ще четверо залишаться поки що в лікарні, їх стан лікарі характеризують як незадовільний і продовжують лікування.

– В одного хлопчика досі тримається температура. Сьогодні вона складає 37,4 градуса. У дівчинки досі залишається розріджений стілець. У третьої дитини – ацетон підвищений. З такими мікросимптомами виписувати ми не будемо, – розповіла Світлана Ошеко.

Нагадаємо, 20 квітня у Сєвєродонецьку отруїлися учасники дитячого «Хакатону», яких годували сніданком. Млинці з м’ясом та сметаною отримали ті учасники, які приїхали з інших міст Луганщини. До Лисичанської лікарні в той же день з отруєнням шпиталізували 13 дітей. Прокуратура відкрила кримінальні провадження за статтями “Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей” та “Порушення санітарних норм”.