Перекриття дорожнього руху 02.06.2018 року

Перекриття дорожнього руху 02.06.2018 року

У зв’язку із проведенням обласних заходів «Луганщина-це Україна!» присвячених 80-річниці від Дня заснування Луганської області, 02 червня 2018 року з 11.00. до 24.00., буде перекритий рух автомобільного транспорту на ділянках вулиць міста:

Рух в обох напрямках проспекту Центральний від вулиці Гагаріна до проспекту Гвардійський, ділянка проспекту Гвардійський на 200 метрів від перехресть з проспектом Центральний в обидва напрямки, перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Центральний біля розважального закладу «Ксанаду», перехрестя вулиці Маяковського та проспекту Центральний біля магазину «Сімʼя».

На ділянці вулиці Науки та проспекту Центральний, біля «Льодового палацу спорту» буде діяти така схема організації дорожнього руху: з вулиці Новікова на вулицю Науки можна буде проїхати за старою схемою, з вулиці Науки на вулицю Новікова можна буде проїхати так: з Т-образного перехрестя з проспектом Центральний поворот ліворуч, далі рух до проїзду за «Льодовим палацом спорту» та поворот праворуч, рух до проспекту Центральний та поворот ліворуч на вулицю Новікова. Шановні водії, плануйте об’їзди вказаних ділянок, заздалегідь.

Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101, буде здійснюватися за зміненими схемами. Рух тролейбусів маршрутів №2 та №6, буде здійснюватися до 10.00., просимо це врахувати при плануванні своїх поїздок містом.