Спортсмени Луганщини посіли 3 місце на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства серед ветеранів

У Житомирі відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед ветеранів фізичної культури і спорту. Луганщину представили Василь Дрожжин та Станіслав Коваль.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Василь посів І місце виступивши у чотириборстві (фехтування, плавання та лазер-ран).

У командному заліку спортсмени здобули ІІІ місце.

Це була вже 33-я першість України серед ветеранів, починаючи з 1992 року, яка проводиться щорічно. У змаганнях взяли участь 27 спортсменів з Луганської, Миколаївської, Харківської, Київської, Донецької, Житомирської областей та міста Києва.

Нагадаємо, ветеран спорту та почесний громадянин Рубіжного Микола Фоменко посів І місце на кубку України з легкої атлетики серед ветеранів.