Переможці Чемпіонату Європи.
З перемогою повернулася додому з відкритого Чемпіонату Європи з підводного орієнтування національна збірна України на чолі з заслуженим тренером України, директором сєвєродонецької школи водних видів спорту «Садко» Володимиром Ханювченко. В національному заліку, в якому взяли участь спортсмени з 12 країн, наша команда стала кращою. В цьому головна заслуга сєвєродонецьких плавців, адже з восьми членів команди п`ятеро – вихованці школи «Садко».
В індивідуальному заліку сєвєродончани мають кращі результати по кількості золотих медалей. Дві з них завоював заслужений майстер спорту України Олександр Золотов, одну – майстер спорту міжнародного класу Олена Ямпольська, а ще одну - жіноча група команди в груповій вправі. Щодо перемоги жіночої групи плавців з підводного орієнтування, то такого результату Україна досягла вперше за останні 15 років.
Срібна медаль – у чоловічої групи нашої команди. Дві бронзових медалі здобула майстер спорту міжнародного класу Катерина Сєнєчкіна, одну бронзову медаль – Олександр Золотов.
За результатами змагань Олександр Золотов визнаний кращим спортсменом та нагороджений призом.
А попереду у плавців ще одне випробування: Кубок світу. В серпні закінчився черговий, четвертий етап цих змагань. За результатом чотирьох етапів лідирує наш Олександр Золотов.
Комп’ютеризація шкіл.
В загальноосвітніх навчальних закладах Сєвєродонецька широко діє Програма інформатизації. Всі заклади І-ІІІ ступенів оснащені 29 сучасними комп’ютерними класами, 28 з яких придбано за рахунок міського бюджету. У навчальному процесі використовується 269 комп’ютерів, тобто на 100 сєвєродонецьких учнів припадає майже в 2,5 рази комп’ютерів більше, ніж по Україні. До глобальної мережі Internet підключено 11 комп’ютерних класів.
За ініціативою відділу освіти 207 педагогів міста пройшли перепідготовку за програмою комп’ютеризації «INTEL –навчання для майбутнього». Це найкращій показник по Луганській області.
В планах поточного навчального року – подальше придбання ліцензованих навчальних інформаційних програм, підвищення кваліфікації педагогічних працівників через програми комп’ютеризації, а також підключення до глобальної мережі Internet ще 8 навчальних закладів.
Цікаво в Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій.
З початком навчального року розпочали роботу за різноманітними напрямками гуртки Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Молодші школярі будуть вивчати в них ази туризму, навчатися досліджувати флору і фауну рідного краю, познайомляться з історією України. А в програмах для учнів 6-11 класів заплановані походи по рідному краю, екскурсії по цікавим місцям Донбасу, змагання з техніки туризму та вміння орієнтуватися в лісі за допомогою мапи та компасу.
Програмою діяльності Центру став рух «Моя земля – земля моїх батьків». Відповідно до цієї програми педагогічний колектив докладає чимало зусиль до виховання у молоді усвідомлення причетності до свого роду, народу, історії своєї країни, її культури, науки, мистецтва.
Декілька років гуртківці беруть участь у Всеукраїнській акції «Пам'ять». Під час польових експедицій, походів по краю, екскурсій до музеїв, вивчення героїчних сторінок Великої Вітчизняної війни гуртківці зібрали чимало краєзнавчого матеріалу. Це дозволило їм за допомогою міської ради ветеранів та свого керівника Віктора Кіслякова створити музей Бойової слави.