Спортивные новости от 16 июля

Шість перших міст на чемпіонаті світу – у Дениса Грубника.
За результатами Чемпіонату України з плавання в ластах, що відбувся в першій половині червня в Києві, вихованець сєвєродонецької школи водних видів спорту “Садко” майстер спорту Денис Грубник був включений до складу національної збірної України. На команду покладалася місія відстоювати спортивну честь країни на Чемпіонаті світу серед юніорів з плавання в ластах та марафону.
Другого-десятого липня Колумбія приймала найсильніших плавців з різних країн світу. Вихованець заслуженого тренера України Володимира Гузєєва сєвєродончанин Денис Грубник на цих змаганнях виправдав всі надії, які покладала на нього команда. Він став переможцем на дистанціях 1500, 400, 800 метрів. Також завоював золото на дистанції 400 метрів з аквалангом, в естафеті 4/300 м та в марафонській естафеті 4/3000 метрів.
За словами заступника директора “Садко” Володимира Бондаренка, Денис – обдарований плавець. Він успішно закінчив десятий клас одного з навчальних закладів нового типу Сєвєродоненцька – багатопрофільний ліцей.

Євген Ігнатов пишається своїми вихованцями.
В двох престижних чемпіонатах взяли нещодавно участь вихованці Сєвєродонецької дитячо-юнацької спортивної школи № 2, путівку яким в великий спорт дав заслужений тренер України Євген Ігнатов. Його вихованка Катерина Набережна досягла високих результатів на Чемпіонаті України з велоспорту, який відбувся в Кіровограді 27-29 червня. Катерина посіла перше місце в груповій гонці та стала другою в індивідуальній гонці.
Вдалим на спортивні успіхи є минулий рік для Світлани Галюк, яка неодноразово досягала високих результатів на етапах Кубку світу з велоспорту (трек). І ось нові змагання. Четвертого-сьомого липня сєвєродончанка взяла участь у Чемпіонаті Європи з велоспорту, що відбувся в Італії. В індивідуальній гонці на 25 км Світлана завоювала срібло.