Спортивные достижения

Футбол.
Перший вид спартакіади серед учнів середніх шкіл другої групи з футболу проходив 15-22 вересня. В змаганнях взяли участь учні 11 навчальних закладів міста. За підсумками змагань перше місце посіли школярі СЗШ № 5, на другому місці – СЗШ № 12, третє місце дісталося учням десятої школи.
Перший вид спартакіади серед учнів першої групи з футболу проводився з 23 вересня по 3 жовтня. В змаганнях взяли участь 10 навчальних закладів. За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином: І місце – СЗШ № 18, ІІ місце – Колегіум, ІІІ місце – СЗШ № 14.

Тенісний турнір в віковій категорії до 10 років, що проводився з 29 вересня по 3 жовтня в Сімферополі, зібрав 120 спортсменів з 10 міст України. Вихованець ДЮСШ-4 Владислав Лобак посів друге місце в одиночному розряді та перше місце - у парному. Серед дівчат в одиночному розряді перше місце посіла Гуля Назарова. Тренер Віра Хохлова.

Першість області з легкої атлетиці проводилась в Луганську з 1 по 3 жовтня. В змаганнях взяли участь 15 спортсменів з 5 міст області. Вихованці Миколи Трембача з ДЮСШ-2 зайняли багато призових місць.
Ліза Павлюченко зайняла І місце на стрибку у довжину, бігу на 200 метрів, у метанні спису та ІІ місце - у бігу на 100 метрів.
Олексій Рудіца зайняв І місце у трійному стрибку та стрибку у довжину.
Олександр Деркач зайняв І місце у бігу на 400 метрів та 800 метрів.
Полина Петрусенко зайняла ІІ місце у стрибку в довжину та в метанні спису і ІІІ місце в стрибку у висоту.
В естафеті чотири на сто наша четвірка посіла ІІІ місце.

Чемпіонат області зі спортивного орієнтування спринт проходив 4-5 жовтня у Луганську. В змаганнях взяли участь 112 спортсменів. Вихованці Олени Костіної з ДЮСШ-3 посіли призові місця. Олена Овчинникова зайняла ІІІ місце, Олена Костіна та Сергій Задорожний – ІІ, а переможницею стала Анастасія Пушкіна.

Чемпіонат світу з бойових мистецтв відбувся 1-5 жовтня в Ялті. В змаганнях взяли участь 650 спортсменів з 18 країн світу. Вихованець Ляшенко Генадія з ДЮСШ-1 Костянтин Бухтіяров у ваговій вазі до 67 кг у складі збірної України посів п’яте місце.