Cпортивные новости

Першість області з волейболу серед дівчат проходила в Первомайську. В змаганнях взяли участь 110 спортсменок 1995-1996 років народження з 9 міст області. В командному заліку вихованки Юрія Колобова з ДЮСШ-3 посіли друге місце.

Першість області з велоспорту, що проходила в Кремінній, зібрала 80 спортсменів з 12 міст області. В особистому заліку в індивідуальній гонці на 15 км вихованці заслуженого тренера Євгена Ігнатова з ДЮСШ-2 посіли призові місця. І місце дісталося Катерині Набережній, ІІ – Ользі Набережній, ІІІ – Максиму Зубарю.
В груповій гонці на 50 км Катерина Набережна посіла І місце, а Ольга Набережна – ІІ.

Кубок області з пауерліфтингу проходив у Свердловську. В змаганнях взяли участь 152 спортсмени з 15 міст області. В загальному заліку Сєвєродонецькі спортсмени посіли п’яте місце.
В особистому заліку спортсмени, що займаються під керівництвом Миколи Водяникова, посіли призові місця. У ваговій вазі 90 кг І місце в загальній сумі 790 кг посів Сергій Пархоменко. У ваговій вазі 100 кг в загальній сумі 780 кг І місце посів Дмитро Лобак.

Відкритий обласний турнір зі спортивного орієнтування, присвячений Кубку пам’яті, проходив с Станиці Луганській. В змаганнях взяли участь 69 спортсменів з шести міст області.
В особистому заліку вихованці тренера Олени Костіної з ДЮСШ-3 Полина Котляр, Костянтин Рябчик, Богдан Пилипенко посіли І місце, Анастасія Пушкіна – ІІІ місце.

Відкритий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування проводився в Святогорську. В ньому взяли участь 290 спортсменів з 14 міст України, в тому числі і сєвєродончани.
Вихованці ДЮСШ-3 порадували свого тренера Олену Костіну призовими місцями. В командному заліку вони посіли ІІ місце. В особистому заліку І місце посіли Костянтин Рябчик, Володимир Морозов, Олена Костіна, ІІ місце – Полина Котляр, а ІІІ – Богдан Пилипенко.

Другий вид спартакіади з легкоатлетичного кросу серед учнів середніх шкіл другої групи зібрав 11 навчальних закладів міста.
За підсумками змагань призові місця посіли СШ № 19, СШ № 5, СШ № 12, що поділили відповідно І,ІІ,ІІ місця.
До речі, серед шкіл першої групи переможцями були СШ № 4 та 2, СШ № 17, СШ № 11.

Міжнародний турнір з боксу серед юнаків проходив в Міловому. В змаганнях взяли участь 92 спортсмени з 10 міст.
В командному заліку спортсмени ДЮСШ-1 Сєвєродонецька, що тренуються під керівництвом Генадія Ляшенко, посіли друге місце.
В особистому заліку перші місця розподілилися наступним чином:
- у ваговій категорії до 47 кг переміг Данило Пометун;
- у ваговій категорії до 45 кг - Олександр Чемрат;
- у ваговій категорій до 64 кг - Володимир Єфименко.
Друге місце у ваговій категорії до 60 кг поділили Андрій та Дмитро Єфименко. Третє місце у ваговій категорії до 49 кг посів Олег Гаврилов, а у ваговій категорії до 70 кг – Сергій Милютинов.

Другий вид спартакіади з легкоатлетичного кросу проводився 21 жовтня сере учнів професійно-технічних закладів Сєвєродонецька. В змаганнях взяли участь сім навчальних закладів.
За підсумками змагань серед дівчат переможниками стали студентки СМУ, СХМТ, ВПУ 92, а серед юнаків – учні СХМТ, Будівельного ліцею, СВПУ.
В особистому заліку за підсумками змагань серед дівчат призові місця дісталися Надії Вольвак (СМУ), Анні Калининій(СМУ), Полині Петрусенко (СХМТ).
Серед юнаків перемогли Михайло Литвиненко (СМУ), Денис Гавела (учень Будівельного ліцею), Михайло Сьома (учень СХМТ).