Спортиные новости - теннис и велоспорт

Успіхи тенісистів.
В кінці жовтня – на початку листопада вихованці Сєвєродонецької дитячо-юнацької спортивної школи № 4 демонстрували свою майстерність на змаганнях різного рівня.
31 жовтня-2 листопада на своїх кортах ДЮСШ № 4 приймала учасників першості Луганщини з тенісу. Звичайно ж, в змаганнях взяли участь і сєвєродончани. Вихованці тренерів Віри Хохлової, Надії Тетерятник, Максима Сєвєрченко показали гарну гру і в кожній з вікових категорій стали переможцями та посіли призові місця.
У віковій категорії до 10 років перемогу здобув Владислав Сергієв, серед тенісистів вікової категорії до 12 років переможцями визнані Олена Глішич та Владислав Лобак, а серед спортсменів до 14 років кращими були Олена Глішич та Микита Гриньов.
Владислав Лобак, вихованець тренера Віри Хохлової, відзначився і на тенісному турнірі “Мастерс” серії “Велика ракетка”, що відбувся 24-28 жовтня у Луганську. Тут змагалися 120 спортсменів з 10 міст України. Владислав привіз до рідного міста перемогу.
А попереду у юних спортсменів ДЮСШ № 4 нові змагання. З 9 по 15 листопада на корти школи з’їдуться найсильніші юні тенісисти України, які візьмуть участь у турнірі “Меморіал Клавдії Василівни Глухової”. Вихованці ДЮСШ № 4 активно готуються до турніру, вважаючи за честь для себе вибороти перемогу на змаганнях, присвячених пам’яті відомого сєвєродонецького тренера, яка виховала тенісистів світового рівня.

Світлана Галюк на Кубку світу.
Чимало вихованців сєвєродонецьких дитячо-юнацьких шкіл отримали від своїх тренерів путівку у великий спорт. Серед них і Світлана Галюк, яка радує успіхами свого колишнього наставника, заслуженого тренера України Євгена Ігнатова. Чергове повідомлення про успіхи Світлани прийшло з Великобританії, де в Манчестері проходив черговий етап Кубку світу з велоспорту (трек). В особистому заліку Світлана Галюк в командній гонці з переслідуванням посіла трете місце.