Новости спорта

Першість області з тенісу, що проходила Сєвєродонецьку, зібрала 75 спортсменів з п’яти міст області. Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-4 порадували своїх тренерів Віру Хохлову, Надію Тетеряник та Максима Сєвєрченко призовими місцями.
У віковій категорії до 10 років зайняли такі місця: І місце – Владислав Сергієв, ІІ – Лєра Ліхіна, ІІІ – Тетяна Фукс та Михайло Омельченко.
У віковій категорії до 12 років І місце посіли Олена Глішич та Владислав Лобак, ІІ – Марина Петляк та Ілля Шатілов, ІІІ – Анастасія Щеглова та Єгор Кантаміров.
У віковій категорії до 14 років І місце зайняли Олена Глішич та Микита Гриньов, ІІ – Вікторія Загарулько, ІІІ – Катерина Сєвєрченко та Дмитро Караванський.
Як-то кажуть, вдома і рідні стіни допомагають.

Кубок України з кікбоксінгу відбувся у місті Доліна Івано-Франківської області. В змаганнях взяли участь 470 спортсменів з 18 міст України. В особистому заліку вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-1, що тренуються під керівництвом Генадія Ляшенко, посіли призові місця.
У ваговій вази до 67 кг І місце зайняв Костянтин Бухтіяров. Артем Ковалевський у ваговій вазі до 64 кг у виді лоу-кік посів І місце, у фул-контакт – ІІ, у семі-контакт – ІІІ. Олександр Малєванець у ваговій вазі до 60 кг в семі-контакт зайняв І місце, у фул-контакт – теж І місце, в лоу-кік – ІІ.
Вихованці Андрія Сербіна, Олександра Орлова та Бориса Кашуби школи Гун-фу „Дракон і Тигр” м. Сєвєродонецька теж брали участь у цих змаганнях. В особистому заліку вони посіли багато призових місць. А переможцями стали такі спортсмени: