Новости пресс-службы городского совета от 12.05.08

Рішення: соціальний захист бездомних громадян.
На засіданні виконкому міської ради, що відбулося 12 травня, було затверджено рішення про план заходів щодо реалізації програми соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Згідно цього плану буде проведена нарада з метою координації зусиль органів місцевого самоврядування, громадських, благодійних та релігійних організацій у вирішенні питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Також планується проведення роботи для запобігання випадкам незаконного відчуження житла та захисту майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (вчасне влаштування їх під опіку або до інтернатних закладів).
Протягом року проводитимуться рейди щодо виявлення бездомних громадян. Наркозалежним особам, жінкам, постраждалим від насильства в сім`ї, сім`ям з дітьми, та дітям які опинились в складних життєвих обставинах буде надаватися психологічна та соціальна допомога.
Серед інших заходів запровадження обліку бездомних громадян, а саме: проведення реєстрації переважного місцезнаходження бездомних громадян за адресою вул. Новікова, 15-б. Протягом поточного року буде організовано безперешкодний доступ бездомних громадян до профілактичного обстеження на туберкульоз та медичного обслуговування. Проводитимуться благодійні акції щодо збору теплих речей, продуктів харчування, ліків тощо для подальшої передачі їх бездомним громадянам.
Всі заходи розраховані на 2008-2010 р.р.

Міські заходи.
Нещодавно виконком міської ради затвердив рішення стосовно міських заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей і Дню слов`янської писемності та культури.
До Дня слов`янської писемності та культури, що відбудеться 24 травня, запланована научно-практична конференція „Мовна культура” на базі СЗШ № 1, а у бібліотеках загальноосвітніх закладах міста пройдуть книжкові виставки та тематичні уроки, у Центральних міських бібліотеках та бібліотеці МПК також пройдуть книжкові виставки, вікторини та тематичні бесіди.
З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня о 18-00 на площі біля міського Палацу культури відбудеться святкова концертно-розважальна програма „Світ дитинства” за участю творчих колективів МПК. Цього ж дня пройдуть святкові заходи, присвячені відкриттю літніх оздоровчих пришкільних таборів.

Заробітна плата.
Середня заробітна плата у березні 2009 року по місту Сєвєродонецьку з розрахунку на одного штатного працівника склала 1530 грн., що на 3,5% більше, ніж у попередньому місяці.
На підприємствах промислового комплексу середній рівень заробітної плати за березень 2009 року перевищує середній рівень по місту і складає 1633 грн., що на 11% більше, ніж у попередньому місяці.
Середній рівень заробітної плати за березень 2009 року по Луганській області складає 1798,68 грн.

Новини спорту.

Підсумки чемпіонату України в Броварах.
Чемпіонат України з китайських правил контактних поєдинків ушу-саньшоу відбувся з 8 по 10 травня поточного року у м. Бровари Київської області. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 17 областей. Місто Сєвєродонецьк у складі Луганської збірної було представлене Школою гун-фу «Дракон і Тигр» (тренери А.Ю. Сербін і А.І. Орлов). Перше місце завоював Владислав Степкін, 1996 р.н. у ваговій категорії -30 кг. Друге місце зайняв Олексій Онипко, 1996 р.н. у вазі -35 кг. Юніор Олександра Корецька, 1991 р.н. виступала в дорослій віковій групі у вазі -75 кг. Вона також здобула друге місце, поступившись у фінальному поєдинку лише майстрові спорту міжнародного класу з Рівного і увійшла до складу збірної України на Чемпіонат Світу в Торонто (Канада).

Настільний теніс.
У Сєвєродонецьку з 5 по 9 травня відбувся турнір з настільного тенісу „Маленький Чемпіон” серед юнаків та дівчат. В змаганнях прийняли участь 60 спортсменів з 4 міст України. Вихованці 2000 р.н. Сєвєродонецької ДЮСШ-1 Володимир Бутов та Даша Ворона в особистому заліку здобули 1 місце. Другими стали Радіон Даниленко та Ганна Галій, а 3 місце посіли Степан Шепель та Софія Мезенцева (тренер Олександр Мінін).
Першість міста з настільного тенісу „Спортивна сім`я” проходила 9 травня у Сєвєродонецьку. За підсумками змагань переможницею стала сім`я Шевченків, 2 місце виборола сім`я Крупенків, сім`я Корсновських (Харків) посіла 3 місце.

Боротьба дзю-до.
У нашому місті 10 травня проходила відкрита першість міста з боротьби дзю-до серед юнаків та дівчат. У змаганнях прийняли участь 70 спортсменів з 5 міст області. В командному заліку вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-1 зайняли друге місце. В особистому заліку перше місце вибороли Вікторія Шевченко та Маргарита Д`якова, Ельдар Галієв посів друге місце, а третє – Олексій Попов, Дмитро Попов, Тетяна Меркуленко, Анастасія Скоробогатая, Захар Зернін (тренер Владислав Лучко).

Спортивне орієнтування.
З 8 по 11 травня проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування у місті Коростишев (Житомирська обл.). Понад 550 спортсменів з 18 міст України взяли участь у цих змаганнях. Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-3 в командному заліку зайняли 4 місце. В особистому заліку на дистанції спринт друге місце виборов Владислав Леонтьєв. Олена Овчиникова посіла 3 місце на короткій дистанції і 2 місце на довгій. Другим на естафеті прийшов Костянтин Рябчук (тренер Олена Костіна, Володимир Шуняков).

Городошний спорт.
Відкритий турнір присвячений 64-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні з городошного спорту відбувся у Сєвєродонецьку з 8 по 9 травня. В змаганнях прийняли участь 24 спортсмена з 4 міст. Переможцем стала Сєвєродонецька команда ветеранів. До складу команди увійшли: Валентин Валентовіч, Андрій Толокнєєв, Миколай Левченко (тренер Миколай Левченко).
Спортивна інформація надана відділом у справах сім`ї, молоді та спорту.