Новости пресс-службы городского совета от 9.06.2009

„Журналіст року - 2009”.
6 червня всі журналісти відзначали своє професійне свято. На передодні Дня журналіста у Сєвєродонецьку щорік проводиться творчий конкурс «Журналіст року». Нагородження переможців конкурсу «Журналіст року - 2009» відбулося 9 червня поточного року.
Переможцями у номінації «Громада» стали редактор телебачення ТРК «СТВ» Войнова Наталія і редактор газети «Сєвєродонецький хімік» Перцовський Семен Оронович. У номінації «Компетентність у справі» переможцями стали фотокореспондент газети «Сєвєродонецькі вісті» Едуард Михайлович Яровий і кореспондент телестудії ЗАТ «Сєвєродонецьке Об'єднання Азот» Наталія Курлат. Кореспондент газети «Сєвєродонецькі вісті» Ірина Федорівна Ситник стала переможцем у номінації „Гордість нашого міста”. У номінації „Здоров`я нації” переможцем стала кореспондент газети «Сєвєродонецький хімік» Марія Гуляєва.
І окремо була виділена номінація „Журналіст року – 2009” і кращим журналістом року стала редактор телебачення Тетяна Олександрівна Літвінова.

Рішення.
На засіданні виконкому міської ради, що відбулося днями, було затверджено рішення про план заходів щодо проведення міських заходів, присвячених Дню скорботи і вшануванню пам`яті жертв війни в Україні. Протягом червня у Центральних міських бібліотеках будуть проведені заходи, присвячені цій події. 22 червня о 10-00 відбудеться покладання квітів до братської могили радянських воїнів.

Реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
За травень 2009 року відділом реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців всього зареєстровано 30 суб`єктів малого підприємництва, що складає 49,2% до відповідного періоду минулого року. У тому числі фізичних осіб-підприємців 28, малих підприємств 2.
Протягом травня 2009 року з реєстрації було знято 33 суб`єктів малого підприємництва, що складає 104,7% до відповідного періоду минулого року. У тому числі фізичних осіб-підприємців 29, малих підприємств 4.

Спорт.
Плавання в ластах. Збірна команда СДЮСТШ ВВС „Садко” прийняла участь у Фіналі Кубку України з плавання в ластах та у Відкритому Чемпіонаті України з плавання в ластах та марафонських пропливів, що проходив з 1 по 4 червня 2009 року. У змаганнях брало участь понад 150 спортсменів 11 команд з 6 областей України.
За підсумками Фіналу Кубку України з плавання в ластах Євген Золотов здобув 8 місце на дистанції 100 м плавання з аквалангом та встановив рекорд України серед юнаків. А також, у естафеті 4/100 м плавання в ластах здобув третє місце та на дистанції 400 м плавання з аквалангом посів п’яте місце. Олександр Золотов виборов два перших місця на дистанціях 400 м та 800м плавання з аквалангом. Три перших, друге и третє місця виборов Денис Грубнік. Треті місця зайняли Денис Лєвін, Катерина Сєнічкіна, Влад Ємельянов та Антон Романов.
За результатами виступів у Відкритому Чемпіонаті України з плавання в ластах та марафонських пропливів Денис Грубнік виборов три перших і одне шосте місце. При цьому на дистанціях 400 м та 800 м плавання з аквалангом ним були встановлені два рекорди України серед дорослих та юнаків. Два других місця здобув Олександр Золотов на дистанціях 400 м та 800 м плавання з аквалангом. Третє місце посіла Катерина Сєнічкіна на дистанції 400 м плавання з аквалангом.
Ці призові місця є безпосередньою заслугою старшого тренера та викладача Володимира Олескандровича Гузеєва.
Зараз триває підготовка талановитого спортсмена Дениса Грубніка до Всесвітніх ігр, які пройдуть у липні у Тайвані та до Чемпіонату світу, який відбудуться у серпні у Ленінграді.