Информация прсс-службы городского совета от 22.07.09

За інформацією управління ЖКГ.
Станом на 17 липня 2009 року житловими підприємствами відремонтовано 125 під`їздів в будинках при плановій кількості 152 од., що складає 82,2%. Продовжується робота по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період: опресовано 418 житлових будинків із 774, що складає 54%. Виконано ремонт рулонної покрівлі 116 житлових будинків та ремонт шиферної покрівлі 78 житлових будинків. Продовжується робота з заміни трубопроводів, ремонту відмосток та цоколів житлових будинків.

Переміг Андрій Татарников.
19 липня поточного року в міському шахово-шашковому клубі проводився святковий бліц-турнір з шахів, присвячений Всесвітньому дню шахів. В змаганнях взяли участь 12 провідних шахістів міста Сєвєродонецька. Також були представники з міста Лисичанська. Ігри проводилися за круговою системою у два круги. Кожен учасник грав білими і чорними фігурами. Регламент передбачав 5 хвилин на партію кожному учасникові. Боротьба була наполегливою і безкомпромісною. Останній тур визначив переможця. Їм став чемпіон Сєвєродонецька 1989 року, кандидат в майстри спорту Андрій Татарников. Він набрав 16,5 очок з 23 можливих. Друге місце з результатом 15,5 очок зайняв майстер спорту Володимир Заболотний. Досвідчений першорозрядник Микола Котляр посів третє місце. В його активі 10,5 очок. Переможцеві і призерам були вручені грамоти.
Президент шахової федерації м. Сєвєродонецька
В.Г.Демченко

Денис Грубник встановив два рекорди світу серед юніорів.
Чемпіонат Європи серед юніорів з плавання в ластах проходив з 14 по 19 липня поточного року у місті Бєлград (Сербія). У змаганнях брало участь 200 спортсменів з 15 країн Європи. Брав участь і наш спортсмен Денис Грубник, який виступив у складі збірної команди України серед юніорів. Він зайняв наступні місця: у естафетному плаванні 4x100 м та на дистанції 200 м плавання в ластах - треті, у естафеті 4x200 м – друге. А на дистанціях 400 м та 800 м плавання з аквалангом Денис Грубник був першим і встановив два рекорди світу.
Тренується цей талановитий юнак у заслуженого тренера України Володимира Олександровича Гузєєва, який також є тренером збірної команди України.