Новости пресс-службы городского совета от 03.11.09

Реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
За жовтень 2009 року відділом реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців всього зареєстровано 67 суб`єктів малого підприємництва, що складає 79,8% до відповідного періоду минулого року. У тому числі фізичних осіб-підприємців 59, малих підприємств 8.
Протягом жовтня 2009 року з реєстрації було знято 39 суб`єктів малого підприємництва, що складає 169,6% до відповідного періоду минулого року. У тому числі фізичних осіб-підприємців 38, малих підприємств 1.

День української писемності та мови.
Третього листопада виконкомом Сєвєродонецької міської ради було затверджено рішення щодо проведення міських заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Так, згідно плану цього рішення, протягом листопада бібліотеках загальноосвітніх і вищих навчальних закладів, міських бібліотеках відбудуться книжкові виставки, вікторини, тематичні уроки та бесіди.

„Каскад”.
Відкритий Кубок України з таїландського боксу проходив з 16 по 18 жовтня у залі професійних видів єдиноборств м. Луганська. Змагання зібрали 150 спортсменів з різних міст України. Сєвєродонецьк гідно представляла команда воєнно-патріотичного клубу „Каскад” міської Ради ветеранів Афганістану. У різних вагових і вікових категоріях сєвєродончани зайняли п`ять перших і три других місця. Переможцями стали Антон Федак, Владислав Смольков, Вадим Семенов, Данил Антонов, Ніна Воробйова. А Вадим Пронь, Роман Беденко та Андрій Назаренко були другими.
24 жовтня відбувся Кубок Луганської області з таїландського боксу муей тай згідно календаря змагань Управління у справах сім'ї, молоді та спорту і Національної федерації таїландського боксу України. Команда „Каскаду” взяла участь у Кубку Луганської області. Переможцями Кубку області стали Ніна Воробйова, Влад Смольков, Андрій Назаренко, Данил Антонов. Антон Федак, Микита Позняков – срібні призери.

Спорт.
Баскетбол. Команда Сєвєродонецької ДЮСШ-3 (тренер Георгій Рабулєц) стала переможцем у відкритій першості Луганської області з баскетболу серед юнаків 1996-97р.н., яка проходила з 29 по 31 жовтня у Стаханові. В змаганнях прийняли участь 70 спортсменів з 7 міст області.
Теніс. Тенісний турнір „Мастерс” проходив у Маріуполі з 19 по 24 жовтня. В змаганнях прийняли участь понад 60 спортсменів з 9 міст України. Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-4 зайняли другі місця у різних вікових категоріях. В трійку переможців увійшли Владислав Лобак та Олена Глішич (тренер Віра Хохлова).