Виконком міської ради затвердив склад архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька. Згідно рішення очолив раду начальник відділу містобудування та архітектури Станіслав Юрійович Хапров, секретарем призначено його заступника – Наталію Яківну Іщенко. Серед членів ради: архітектори М.І. Дмитренко, С.С. Аніка, А.М. Тюкало, В.П. Колосов, В.Г. Нєстєров, О.Д. Ярославцев, заступник міського голови Ю.О. Головко, начальник УЖКГ В.І. Український, начальник відділу капітального будівництва М.В. Андрєєв, художник В.В. Цвітний, заступник голови постійної депутатської комісії з питань архітектури і будівництва Е.Ю. Марініч, голова Сєвєродонецького міського товариства інвалідів «Надія» О.В. Нікітін, начальник сектору цивільного захисту Сєвєродонецького МУ ГУ МНС України в Луганській області О.М. Чалий.

Влітку 2010 року тимчасово припинять роботу комунальні дошкільні навчальні заклади. Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому міської ради, що відбулося 20 квітня. Це пов`язано з підготовкою комунальних дошкільних навчальних закладів до нового навчального року, проведенням великого обсягу ремонтних робіт, з якими несумісне перебування дітей у ДНЗ, а також враховуючи літній сезон та масові відпустки батьків. Дошкільні навчальні заклади №№ 10, 11, 12, 19, 30, 37 припинять роботу на термін з 1 червня по 15 липня, №№ 14, 24, 25, 26, 38, 41, 42 – на термін з 16 липня по 31 серпня поточного року.

Станом на 1 квітня 2010 року заборгованість з виплати заробітної плати з урахуванням підприємств-банкрутів мають 29 підприємств міста. У порівнянні зі станом на 1 березня поточного року заборгованість зменшилась на 21,5%.
До складу підприємств, що мають заборгованість з виплати заробітної плати входять економічно-активні підприємства – 98%, підприємства-банкрути – 2%.
Незначне зниження заборгованості на 6,6% відмічено на будівельних підприємствах міста. Заборгованість з виплати зарплати на підприємствах, визначених банкрутами або ті, що знаходяться в стадії санації, залишилась незмінною порівняно з початком року.
З метою визначення шляхів ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, комісією щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків до бюджетів всіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, соціальних виплат та з питань банкрутства за I квартал 2010р. було проведено 5 засідань, на яких були заслухані керівники та головні бухгалтери 30 підприємств, 2 засідання були присвячені виключно питанням погашення заборгованості по зарплаті.

Юрій Рахманін – семиразовий чемпіон Сєвєродонецька.
Понад два місяці в міському шахово-шашковому клубі проходили безкомпромісні поєдинки в фіналі особистої першості Сєвєродонецька за звання чемпіона міста 2010 року.
У фіналі прийняли участь 16 найсильніших шахістів міста. Десятеро з них завоювали це право в попередніх іграх ½ фіналу та шість шахістів, що зайняли перші шість місць торішнього чемпіонату. Змагання проводилися за круговою системою. Регламент передбачав 2 години на партію кожному учаснику. З першого і до останнього туру йшла наполеглива боротьба за кожне очко. Невдало стартував шестиразовий чемпіон міста Сєвєродонецька Юрій Рахманін. Дві партії він звів внічию і програв першорозряднику Олексію Сінчину. Потім він виграв підряд 10 партій. В останньому турі зіграв внічию с першорозрядником Ігорем Агафоновим. Набравши 11,5 очок, Юрій сьомий раз став чемпіоном Сєвєродонецька.
По 11 очок набрали два учасника: майстер спорту Володимир Заболотний та кандидат в майстри спорту Рафаїл Ахмедханов. Кращий коефіцієнт виявився у Заболотного. Він на другому місці, Рафаїл – на третьому.
Переможцю та призерам були вручені призи і грамоти.
Головний суддя, Президент шахово-шашкової федерації м. Сєвєродонецька
В.Г. Демченко

Карате.
Близько 800 спортсменів з 13 країн світу прийняли участь в Чемпіонаті Світу з кемпо-карате та кобудо, який днями відбувся в Харкові. В двох видах семі-контакт та лайт-контакт Чемпіоном Світу став вихованець Сєвєродонецького клубу «Дзансін» Глєб Хмельницький. Друге місце в семі-контакті зайняв Артем Золоторьов. Юрій Суворов також посів друге місце в ката кобудо (технічні комплекси зі зброєю).

Спортивна гімнастика.
Відкрита Першість міста зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат, присвячена 65-й річниці Перемоги Великої Вітчизняної війни, нещодавно проходила в Сєвєродонецьку. Понад 110 спортсменів з 6 міст області прийняли участь в цих змаганнях. В особистому заліку вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-2 посіли наступні місця: 1 місце – Вікторія Придатько, Аліна Татаркіна, Ольга Проценко, Поліна Погонець, Марія Тітаренко, Юрій Дорохов, Вадим Сємєнюков, Максим Берестовий. Друге місце зайняли Данил Іщенко, Ірина Морозенко, Ганна Кварцкава, Єлизавета Чуй, Софія Твердохлєбова, Віталій Сімоненко, Данил Купченко. На третьому – Ліана Нікітіна, Марія Стоянова, Діана Божко, Софія Чорна, Захар Буднік.

Легка атлетика.
240 спортсменів прийняли участь в Чемпіонаті області серед юнаків та дівчат з легкої атлетики. Змагання проходили у Луганську з 16 по 17 квітня поточного року. Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-2 в особистому заліку зайняли призові місця. Першим у бігу на дистанціях 400м та 1000м став Олександр Деркач. Євген Віннічук виборов перше місце в восьмибор`ї. У стрибку в довжину Ігор Муштай став переможцем, а у бігу на 100м він посів третє місце. Третьою у бігу на 100м стала Олена Лебединець. Олександр Ковтун зайняв третє місце у стрибку в довжину та трійному стрибку.

Футбол.
18 квітня у Кіровську відбулося друге коло Чемпіонату Луганської області серед юнаків 1993-94, 1995-96, 1997-98 р.н. з футболу. Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ-2 за результатами матчів стали переможцями.

Теніс.
Нещодавно у Сімферополі та Євпаторії проходили Кубки Дружби з тенісу серед юнаків. В змаганнях прийняли участь понад 60 спортсменів з 14 міст України. В віковій категорії до 12 років вихованець Сєвєродонецької ДЮСШ-4 Ілля Шатілов у парному розряді зайняв друге місце. В віковій категорії до 10 років на третьому місці Ілля Белобородько.
Близько 120 спортсменів з 8 країн прийняли участь в тенісному турнірі «Тенісна Європа», що днями відбувся у Гомелі. В віковій категорії до 12 років у парному розряді друге місце посів вихованець Сєвєродонецької ДЮСШ-4 Владислав Лобак.

Пауерліфтинг.
В Коломиї (Івано-Франківська обл.) з 17 по 21 квітня проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів. В особистому заліку вихованець Сєвєродонецької ДЮСШ-2 Сергій Пархоменко в ваговій категорії 100 кг посів перше місце з загальною сумою 875 кг. Він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.