Зріс обсяг промислової продукції.
Виконком міської ради розглянув та прийняв до відома інформацію про роботу підприємств промислового комплексу Сєвєродонецька в першому півріччі. Відзначено, що цей період був непростим для виробництва продукції. Серйозні перепони підприємствам створили спочатку невизначеність вартості природного газу, а потім – його підвищення більш, ніж у 1,5 рази.
І все ж таки промисловість міста не була поставлена на коліна. За перше півріччя у порівняні з відповідним періодом минулого року відбулося підвищення темпів виробництва продукції. Найбільший зріст її обсягів спостерігався у таких галузях, як хімічне виробництво, виробництво інших неметалевих мінеральних виробів, збірного залізобетону, а також добувна, харчова, легка промисловості, транспортне машинобудування, виробництво електроенергії, видавнича справа. Наприклад, у три рази зросло виробництво меблі, на 21 відсоток – виробництво електроенергії, на 8,1 відсотка – пластмаси у первинних формах, на 4,4 відсотка – метанолу, на 3,4 відсотка – кислоти азотної тощо.
Підвищення темпів виробництва добре вплинуло на зростання заробітної плати. На підприємствах промислового комплексу середня зарплата на одного штатного працівника за травень склала 1320 гривень, що на 16 відсотків більше, ніж за травень минулого року. А в цілому по місту середня зарплата у травні поточного року була 1105 гривень, тоді як по Луганській області цей показник дорівнює 992 гривні. Серед 14-ти міст та 18-ти районів Луганщини Сєвєродонецьк знаходиться на четвертому місці по рівню зарплати у травні.
Готуємо сані влітку.
Щотижня засідає міський штаб по підготовці до зимового періоду. Стан справ у цьому важливому питані знаходиться на контролі міського голови Володимира Грицишина.
Як свідчать факти, активно ведуться роботи з усіх напрямків. Це і опресовка систем опалення, і ремонт бойлерів, теплотрас тощо.
Значна увага приділяється і ремонту покрівель, як поточному, так і капітальному. До речі, капітальний ремонт покрівель ведеться не тільки за рахунок міського бюджету. Чималий обсяг фінансування й робіт взяли на себе підприємства міста: ЗАО «Сєвєродонецьке об`єднання Азот», Сєвєродонецька теплоелектроцентраль, трест «Промхіммонтаж» та інші.
А щоб вистачало коштів на поточні роботи по підготовці до зими, житлово-комунальні підприємства предметно займаються питанням своєчасної сплати населенням отриманих послуг, у тому числі і стягненню боргів через суд. Жилсервіси та виконавча служба юстиції поновили рейди по стягненню боргів з боржників. Перша ж перевірка, що відбулась на минулому тижні, показала, що боржникам не до вподоби перспектива опису майна в рахунок погашення заборгованості. Вони вибирають за краще бути добросовісними платниками.
Переможець – Геннадій Ляхов.
Шістнадцять найсильніших сєвєродонецьких шахістів взяли участь в турнірі, присвяченому пам’яті трьохкратного чемпіона Сєвєродонецька, кандидату в майстри спорту Граненко Альберта Григоровича. На змагання в міський шахово-шашечний клуб приїхали також представники цього виду спорту з Лисичанська.
Турнір проводився за скороченим регламентом та за круговою системою. Кожному учаснику відводилося 15 хвилин на партію.
З першого до останнього турів йшла безкомпромісна боротьба. Два учасника турніру набрали однакову кількість очок: 13-ть з 15-ти можливих. Це двохкратний чемпіон Сєвєродонецька, кандидат в майстри спорту Ігор Литвинов та досвідчений першорозрядник Геннадій Ляхов. Кращій коефіцієнт був у Геннадія, він і став переможцем турніру. Ігор на другому місці. Трете місце посів досвідчений першорозрядник Андрій Касьян. В його активі 12 очок.
Переможцю та призерам вручені призи, грамоти та література. Заохочений був і наймолодший учасник турніру – Олег Столяревський з Лисичанська. Він отримав шахову літературу.