Програма обласних заходів до Дня української писемності та мови

Програма обласних заходів до Дня української писемності та мови

Дата: Пятница, 9 Ноябрь, 2018 - Суббота, 10 Ноябрь, 2018

Где:

Програма обласних заходів до Дня української писемності та мови в Луганській області за підтримки Міністерства культури України

09 листопада 2018 року 10:00
Навчальний корпус Східно-українського національного університету ім. В. Даля за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 43, ауд. 101 Написання Всеукраїнського диктанту національної єдності до Дня української писемності та мови за участю діячів мистецтв України, керівництва та відомих осіб Луганської області.

09 листопада 2018 року 16:00
маиданчик біля Марківського РБК за адресою: смт. Марківка, вул. Центральна, 29 Флешмоб до Дня української писемності та мови за участю учнівської молоді.

09 листопада 2018 року 16:30
Марківський РБК за адресою: смт. Марківка, вул. Центральна, 29 Літературно - мистецьке свято до Дня української писемності та мови, за участю заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької, народної артистки України Наталії Шелепницької, заслуженого артиста України Тараса Постнікова, молодих українських виконавців Івана Войцехівського та співачки Е.К.А., відомого українського гурту «ОТ VINTA».

10 листопада 2018 року 17:00
ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Хіміків, 10 Гала - концерт Фестивалю нової української пісні за участю заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької, народної артистки України Наталії Шелепницької.

10 листопада 2018 року 10:00
ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Хіміків, 10 Майстер-класи народної артистки України Наталії Шелепницької та заслуженої артистки України Анжеліки Рудницької.

Галерея изображений

Програма обласних заходів до Дня української писемності та мови
Програма обласних заходів до Дня української писемності та мови