Концерт фортепіанної музики Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії

Концерт фортепіанної музики Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії

24 лютого Луганська обласна філармонія запрошує на концерт класичної музики під керівництвом головного диригента Академічного симфонічного оркестру, Заслуженого діяча мистецтв України Євгена Тутевича.
У програмі музичного вечора - найвідоміші твори австрійських композиторів: Вольфанга Амадея Моцарта і Антона Брукнера.


За участю солістки, Лауреата міжнародних конкурсів Тетяни Бєлікової /фортепіано/ Академічний симфонічний оркестр виконає «Концерт №20 для фортепіано з оркестром, ре мінор» Вольфанга Амадея Моцарта. Твір, що вважається одним з найвідоміших концертів композитора, складається з 3-х частин: Allegro, Romance, Allegro vivace assai. Його характерні риси - мінорна тональність, театральність і спокій Romance.
У програмі також можна буде почути одне з кращих творінь Антона Брукнера - Симфонію № 4 "Романтична", мі-бемоль мажор, в основі якої типові для романтичного мистецтва образи - природи, жанрово-побутові, епічні. Симфонія складається з 4-х частин: Bewegt, nicht zu schnell, Анданте, quasi allegretto, Scherzo. Bewegt, Finale: Bewegt, doch nicht zu schnell.


Класична мінорність і неповторна лірика звучатиме 24 лютого у концерті Академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича. Чекаємо на Вас о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.


Диригент – Заслужений діяч мистецтв України Євген Тутевич
Солістка – Лауреат міжнародних конкурсів Тетяна Бєлікова /фортепіано/
Лектор-музикознавець – Тетяна Пліс


Квитки можна придбати:
- Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені С.С. Прокоф’єва:
20.02.2018 по 23.02.2018 - з 12.00 до 17.00
24.02.2018 - з 16.00 до 18.00
- На сайті «KARABAS.COM» on-line
Ціна квитків – 70, 80, 90 грн
Довідки за телефонами: 066-219-55-80 / 063-326-62-55