Луганчанин став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Радомир Стельмах став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

В італійському Ріміні завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків. Луганщину у складі національної збірної команди України на змаганнях представив спортсмен Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу - Радомир Стельмах.

Українці виграли як кваліфікацію, так і фінал.

До ТОП-3 також увійшли збірні Великобританії та Італії. У фіналі командного багатоборства українці набрали 255,762 бала, випередивши британських гімнастів на 0,3 бала.

Це друге в історії (після ЧЄ-2020) «золото» чемпіонатів Європи для збірної України у цьому виді програми.

Упродовж континентальної першості українці здобули 6 нагород: три золоті, дві срібні та одну бронзову.

Тренери спортстменів - Ірина Горбачева та Едуард Єрмаков.

Нагадаємо, представник Луганщини завоював три медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики.