Відбулось засідання 33-ї позачергової сесії міської ради

Відбулось засідання 33-ї позачергової сесії міської ради

13 листопада відбулося засідання 33-ї позачергової сесії міської ради. Головував на засіданні міський голова Валентин Казаков. На сесії був присутній народний депутат України Сергій Шахов.

Депутати розглянули та затвердили майже триста питань. Левова їх частина стосувалася землеустрою та землекористування.

Серед інших прийнято рішення з питання «Про введення додатково штатних одиниць асистента вчителя у штатні розклади СЗШ №№ 1, 10, 11, 13, 18, 20 відділу освіти Сєвєродонецької міської ради». З нього доповідав в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький:

«З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство та у зв’язку з організацією інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами у школах 1, 10, 13, 18 (1-й клас), в 12-й школі це 2-й клас, у 1-й школі - 3-й клас, у 20-й школі - 4-й клас необхідно ввести в штатні розклади загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти міськради додатково 3,5 штатні одиниці асистента вчителя», - зазначив Сергій Зарецький.
В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький запропонував на розгляд депутатів ще дві програми. У результаті затверджено Програму надання шефської допомоги військовій частині А3488 на 2017-2018 роки.

Прийнято й Комплексну міську програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2017-2018 роки. Цим рішенням також затверджено й Положення про порядок надання матеріальної допомоги та компенсації особам, на яких поширюється дія Програми, та членам їх сімей. Метою програми є поступове вирішення основних проблем з соціального захисту окремих категорій громадян, місце проживання яких зареєстровано у м. Сєвєродонецьку, та забезпечення надійних передумов з реалізації їх прав та свобод. Загальний обсяг фінансування заходів Програми – 5667,95 тис. грн. (державний міський бюджет та інші джерела), з них з міського бюджету заплановано виділити 5034,9 тис. грн.
Понад 200 проектів стосувалися земельних питань. З усіх прийняті відповідні рішення.