Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана
ЩО: Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана
ДЕ: мала зала КЗ "Сєвєродонецький міський Палац культури"
КОЛИ: 25 вересня о 19:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана «Ворошиловград» та дебютна стрічка Ярослава Лодигіна. Головний герой фільму змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Фільм створювався у копродукції України, Швейцарії та Нідерландів.
Кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно» відбувається за сприяння ДержКіно України Arthouse Traffic та Всеукраїнської мережі "Кіноклуб"
- 1373 перегляди
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 756
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 589
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 533
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 489


