Черговий звіт (№ 11) про бездарно витрачені чиновниками УПтаСЗН бюджетні кошти. Справа 360/4538/20

371.. Черговий звіт (№ 11) про бездарно витрачені чиновниками УПтаСЗН бюджетні кошти. Справа 360/4538/20

Керівник сєверодонецької ВЦА О. Стрюк продовжує виплату зарплати начальнику Управління праці та соціального захисту населення м. Сєвєродонецька (далі: УПтаСЗН) за те, що вона продовжує витрачати кошти міського бюджету (податків сєвєродончан) через свою бездарність, некомпетентність та неспроможність виконувати свої посадові обов’язки.

Надаю черговий звіт про результати "праці" УПтаСЗН по бездарному витрачанню коштів міського бюджету. За 11 приведених епізодів ця сума дорівнює8899.90 грн (840.80 грн х 8 = 6726.40 грн + 173.50 + 1000.00 х 2= 8899.90 грн).
ЗВЕРТАЮ ВАШУ УВАГУ: Компенсацію судових витрат стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань УПтаСЗН (читайте: за рахунок коштів сєвєродончан, які оплачуються ними у вигляді податків), а не чиновників, які спричинили збитки через свою некомпетентність та бездіяльність*.
(* В рамках адміністративного судочинства: бездіяльність - певна форма поведінки суб`єкта владних повноважень, яка полягає у невиконанні ним дій, які він повинен був і міг вчинити відповідно до покладених на нього посадових обов`язків згідно із законодавством України).

До Луганського окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви до УПтаСЗН, в якій Позивач просить:

- визнати бездіяльність УПтаСЗН щодо перерахунку Позивачу щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, у розмірі встановленого ч.5 п.22 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту населення», за 2020 рік, протиправною;

-зобов`язати УПтаСЗН здійснити перерахунок, нарахувати і виплатити ОСОБА_1 щорічну разову грошову допомогу до 5 травня як учаснику бойових дій за 2020 рік

-стягнути за рахунок бюджетних асигнувань УПтаСЗН на її користь понесені Позивачем витрати з надання професійної правничої допомоги у сумі 1000 грн.

Суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Не призначивши позивачу за його заявою щомісячну адресну допомогу УПтаСЗН допустило протиправну бездіяльність.

Суд вирішив:
Адміністративний позов Позивача до Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов`язання вчинити певні дії задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність УПтаСЗН щодо не нарахування та невиплати у повному обсязі Позивачу щорічної разової грошової допомоги до 05 травня за 2020 рік у розмірі п`яти мінімальних пенсій за віком.
Зобов`язати нарахувати і виплатити Позивачу щорічну разову грошову допомогу до 05 травня за 2020 рік у розмірі п`яти мінімальних пенсій за віком, з урахуванням попередньо виплаченої суми допомоги.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань УПтаСЗН на користь Позивача судові витрати на правову допомогу у розмірі 1000.00 гривень.
Дата набрання законної сили: 21.01.2021

Більш детально див. https://reyestr.court.gov.ua/Review/93663348

УПтаСЗН утримується за рахунок коштів міського бюджету.

Така ситуація, я вважаю, склалася через невиконання своїх обов’язків посадовими та службовими особами органу місцевого самоврядування, які повинні регулярно виконувати перевірку ефективності праці свого підрозділу.
Не завадило б цю суму стягнути з винних осіб за їх бездіяльність та невиконання службових обов’язків.
В першу чергу, - з начальника УПтаСЗН – Наталії Василенко, а також керівника ВЦА Олександра Стрюка та інших.
А також утримати частину заробітної плати, одержану виконавцями УПтаСЗН, які займалися розглядом заяви Позивача.

Вважаю, що нанесені бюджету матеріальні збитки недолуге керівництво УПтаСЗН та ВЦА повинно відшкодувати.
Начальник УПтаСЗН та його підлеглі:
- по-перше, залишають велику частину громадян без передбачених законодавством соціальних виплат. Більшість соціально незахищених громадян не спроможні звернутися до суду через відсутність необхідних знань. Для звернення до суду необхідно мати значні кошти для сплати судового збору, інших судових витрат, послуг адвокатів.
Не звертаючись до суду, - громадяни так і не одержать передбачені законодавством соціальні виплати;
- по-друге, громадяни, у яких є вказані кошти, і які наважуться звернутися до суду, повинні пройти через значні фізичні та моральні страждання, проходячі пекельні кола судової бюрократії;
- по-третє, навіть маючи законне право, суд не завжди прийме рішення на користь пересічного громадянина;
- по-четверте, при прийнятті судом рішення на користь громадянина, значна сума з бюджету буде витрачена на компесацію судового збору, інших судових витрат;
- по-п’яте, при прийнятті судом рішення на користь громадянина, значна сума з бюджету буде витрачена на оплату марної, і навіть шкідливої, «праці» віконавців з УПтаСЗН, в т. ч., і начальника управління.

Це тільки невелика частина розбазарювання грошей платників податків бездарним керівництвом УПтаСЗН.
Потрібні радикальні дії. Адже ситуації розбазарювання грошей стандартні.
В 2020 році начальниками були Василенко, Гавриленко, Урядов.
І - знову Василенко.
Більше "ліжок" немає?

«Пенсіонер Козлов»