Ліцей "Колегіум"

Новое

Ліцей "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області оголошує набір учнів до 1-х та 10-х класів на 2022-2023 навчальний рік.

Прийом заяв для зарахування дітей до 1-х класів здійснюється у форматі електронної реєстрації на порталі SCHOOL.ISUO.ORG. Інструкція для батьків щодо електронної реєстрації розміщена на сайті нашого освітнього закладу у розділі "Батькам майбутніх першокласників". Там же ви знайдете перелік необхідних документів, що додаються до заяви. Їх фото- або скан-копії ви маєте прикріпити до заяви.

Прийом заяв для зарахування дітей до 10-х класів здійснюється шляхом надсилання на електронну адресу lyceumcollegium@gmail.com фото- або скан-копії написаної від руки заяви та свідоцтва про базову загальну середню освіту. Подати заяву ви можете за наступними профілями:

  1. іноземна філологія;
  2. українська філологія;
  3. правознавство.

Більш детальну інформацію про профілі навчання та зразок заяви для зарахування до 10-х класів ви можете знайти на сайті нашого освітнього закладу у розділі "Майбутнім десятикласникам".

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете їх задати за електронною адресою lyceumcollegium@gmail.com .

Адреса сайту нашого освітнього закладу http://severodonetsk-nvk.lg.sch.in.ua

Запрошуємо до нашої дружної родини!

Учреждение получило статус коллегиума НаУКМА. Единственный в области номинированный участник Международного проекта "Ассоциированные школы ЮНЕСКО".

В 2005 году в учреждении зарегистрирована общественная молодёжная организация "Евроклуб".

Ученики коллегиума являются активными участниками Международной программы Teaching Excellence and Achievement Program (TEA) и Международных проектов "Послы перемен", "Оздорови общество" (Фонд братьев Кличко и Конрада Аденауэра).

Профили обучения:
  • общественно-гуманитарный
  • информационно-технологический
  • экономический
  • иностранная филология
Контактные данные:
ул. Гоголя, 37
приемная: 4-34-20
Для просмотра этой карты необходим Javascript
Дата редактирования страницы 12.06.2022. Дата создания 12.06.2022.