Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»

Дитячий центр «Генерація UA» у місті Сєвєродонецьк відкрито у січні 2017 року, який з того часу проводить активну діяльність, що стосується надання соціально-психологічної підтримки дітям та сім’ям, які постраждали від війни на Сході України, дітям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, родинам, що знаходяться у складних життєвих обставинах. Ми завжди радо зустрічаємо нових учасників серед яких і діти, і дорослі.

Проект «Генерація UA» що є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», за ініціативи Дитячого Фонду Німеччина (ChildFund Deutschland) та МБФ «Жовто - Блакитні Крила», за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

До основних напрямків діяльності дитячого центру соціально-психологічної підтримки «Генерація UA» належать:

• Креативні студії для молоді
• Психосоціальна підтримка
• Мобільні виїзди
• Навчання для дорослих
• Караван Дружби
• Гуманітарна допомога

Спеціалісти команди «Генерація UA» періодично проводять анкетування, які мають на меті допомогти визначити потреби та інтереси дітей та їх батьків. На основі результатів опитування відбувається організація та проведення заходів, які відвідувачі центру вважають корисними та необхідними. Також анкетування проводяться після кожного нового заходу, щоб розуміти, наскільки він є ефективним та актуальним для учасників, що сподобалось, на що потрібно звернути увагу, що необхідно змінити.

Креативні постійно діючі студії для дітей та молоді:

• Школа-журналістики «Media Generation» дасть можливість учасникам в інформаційному просторі, розрізняти види інформації, навчить працювати з друкованими, аудіо та відео засобами масової інформації. Наразі, почато освоювання відеомейкінгу на професійному обладнанні. Випускники І та ІІ школи «MediaGeneration» створили газету та журнал «MediaKids» приймаючи участь у всіх процесах: від написання тексту до верстки газети.Графік роботи студії:вівторок-четвер 18.00-19.30, для дітей віком від 14 років.

• Театральний напрямок «Політ фантазій» де молодь може навчитися не соромитися проявляти свої таланти разом з нами. Відкритися на порушити всі внутрішні перепони, отримати навички комунікації та мати змогу обігравати складні ситуації у формі гри.

• Студія англійської мови «Говори вільно» є однією з найважливіших студій, яка дає можливість визначити рівень володіння мовою та підвищити його. Англійська мова потрібна в однаковій мірі і дітям, і дорослим. Її знання необхідне і для навчання у ВНЗ і для успішного працевлаштування. Студії поділяються за віком та рівнем знання та працюють на комерційних засадах.

• Арт-студія, де займаються діти від 12 років. Курс розпочався з освоєння техніки скетч-малюнку. Ця техніка дозволяє швидко та креативно створити композицію. Завдяки скетчингу учні можуть здобути навик передавати свої ідеї з голови на папір, так щоб інші могли зрозуміти. Це особливо важливо в час високого попиту візуального контенту, в процесі дизайн мислення, створення проектів та нестандартних маркетингових методів. Окрім цього навички малювання сприяє вмінню дивитися на речі глибше, вивчати предмети всебічне, не боятися робити помилки та експериментувати з ідеями.

Навчання для дорослих та дітей. На базі центру періодично проходять заняття, тренінги та семінари, які дозволяють, на приклад, педагогам підвищувати кваліфікацію чи отримати консультаційний майстер-клас на різні тематики, також діти та молодь можуть отримати різноманітні та нові для себе навички чи то з - мистецтва, чи то - з охорони життя та здоров’я . Організовуємо заходи, які дають змогу залучати одночасно і дітей, і батьків, організовуючи для них спільне дозвілля та навчання. Також для дорослих функціонує студія з англійської мови, що має на меті допомогти їм успішно працевлаштуватись, підвищити їх конкурентоспроможність на ринку праці.
Караван Дружби – пост реабілітаційний виїзд групи дітей, який поєднує в собі веселу подорож, приємний відпочинок та корисне навчання, що стосується обраної тематики Каравану Дружби. Поїздка допомагає учасникам відволіктись від пережитого стресу та переживань, а також допомагає краще соціалізуватись, адже об’єднує дітей з різних куточків Луганської області, різного віку та статусу. Діти отримують таким чином не лише нові знання та враження, але й нових друзів, з якими продовжують товаришувати після повернення з табору Караван Дружби. На даний час було проведено 7 Караванів Дружби: Різдвяний, Фермерський, Кіно, Екологічний, Медіа, Співочий, Науковий.
Мобільні виїзди. На базі центру функціонує мобільна група, яка періодично здійснює мобільні виїзди у найбільш віддалені населенні пункти Луганської та Донецької області, діти яких не мають змоги відвідувати центри «Генерація UA» та отримувати належну освіту, увагу та розвиток. Команда мобільної групи надає не лише гуманітарну допомогу у вигляді необхідних речей, продуктів харчування, обладнання для шкіл, а й проводить розвиваючі та профорієнтаційні тренінги, майстер-класи, семінари. Під час мобільних виїздів наші спеціалісти безпосередньо спілкуються з дітьми, сім’ями, з адміністраціями шкіл здійснюючи таким чином моніторинг інформації, що дозволяє надавати реально необхідну, цільову допомогу.

Гуманітарна допомога. Команда проекту «Генерація UA» надає гуманітарну допомогу у вигляді необхідних речей: продуктів харчування, одягу, речей побутового вжитку, канцелярського приладдя для дітей, для шкіл допомога надається у вигляді матеріально-технічного обладнання та під час відбудови та ремонту будівель.
Ми щиро вдячні всім колегам, партнерам та друзям, які долучаються до роботи дитячого центру «Генерація UA» та завжди раді нові учасникам, кожному з яких допомагаємо знайти, саме те що їм потрібно.

Долучайтесь до нашої команди, давайте розвиватись разом!

Контакти:

Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»
Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Ю. Гагаріна 101Б.
Координатор центру: Притула Тетяна
Контактний номер телефону: 050-704-04-97
Наш сайт:http://generation-ua.com/uk/home/
Ми у Facebook: https://www.facebook.com/generationua/
Для просмотра этой карты необходим Javascript

Галерея изображений

Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»
Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»
Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»
Дитячий центр соціально-психологічної підтримки «Генерація UA»
Дата редактирования страницы 08.11.2019. Дата создания 03.03.2018.