Громадська організація «Всеукраїнська організація «КЛАС»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ« КЛАС » створена 01 квітня 1998 року.

Цільовою групою організації «КЛАС» завжди були і залишаються пріоритетними - це ДІТИ та молодь!

У перші роки діяльності - це були діти, з якими займалися з розвитку їх творчих здібностей і допомагали їм творчої реалізації (на сцені, в пісні, танці, в малюнку) в тому числі і в форматі ігрових програм для дітей, підлітків та молоді.

З 2005 року додатковим напрямком діяльності організації «КЛАС» стали:

- захист та представництво інтересів дітей інвалідів та їх батьків.

У 2005 році ми створили вперше в місті Алчевську центр реабілітації дітей-інвалідів, який і сьогодні продовжує працювати на базі духовно-просвітницького центру Алчевської православної єпархії.

- захист та представництво інтересів дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В рамках проекту «Правозахисна мережа Донбасу» в місті Алчевську був відкритий і працював безкоштовний центр правової допомоги дітям сиротам та дітям «Соціальним сиротам». Протягом 2009-2012г.г. клієнтами центру стали близько 1050 дітей. За три роки діяльності правозахисного центру 50 дітям сиротам в судовому порядку списана заборгованість за житлово-комунальні послуги на загальну суму понад 150 000 грн. Двоє клієнтів нашого центру зараз проживають в США і Ізраїль.

У серпні 2016 року організація «КЛАС» зареєструвала зміни до статуту організації, привели його у відповідність до норм чинного законодавства України, а також внесла зміни в адресу місця реєстрації, змінивши адресу з непідконтрольної території на підконтрольну. Однак залишається можливим продовжувати діяльність з дітьми і молоддю та на непідконтрольною території.

Досвід управління проектами:

· Проект «Соціальна підтримка та соціальний супровід сиріт випускниками училищ, ліцеїв, коледжів і т.д. - «Безпечне простір для сиріт». 2019р.

· Квітень 2018 року - Проект «Інтеграція дітей-переселенців та їх матерів у місцеві громади». Проект реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”.

· Проект «Продовольча допомога нужденним і вразливим групам населення, що постраждали від конфлікту і втратили засоби до існування на сході Україні» за підтримки Норвезької ради у справах біженців (NRC) липень – грудень 2017р.

· Квітень – Червень 2017р. – Проект Відкритий літній майданчик “Центр робототехніки “Молодіжний резист” в рамках проекту «Програма малих грантів ЮНІСЕФ для молоді».

· Липень – грудень 2017 – Координатор Центру соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді БО «БФ «Карітас Краматорськ» (м. Сєвєродонецьк.

· Вересень 2016 – Червень 2017 – Керівник проекту з організації змістовного дозвілля та психосоціальних зустрічей з дітьми, підлітками та молоддю в містах Луганської області, які підконтрольні Уряду України (особливо в містах наближених до лінії конфлікту) за підтримки міжнародної благодійної організації MercyCorpc.

· Вересень – Грудень 2015 року –Координатор Центру дитячого розвитку «Пространство, дружнього до дитини» м.Сєверодонецьк, Луганської області.

· Травень – серпень 2015 року – регіональний менеджер з соціальної роботи Міжнародної організації «HelpAge International» в Луганській області.

· Червень – вересень 2014 року - Керівник проекту «Родина для дитини», за фінансової підтримки депутата Луганського обласної ради (загальна сумма фінансування $130 000). Оздоровлення дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

· Березень – червень 2014 року – керівник проекту «Формула успіху» за підтримки МБФ Партнерство «Кожній дитині». Підготовка молоді та дітей з розвитку життєвих навичок»

· 2012 – 2014 - Керівник проекту «Зменшення шкоди ВІЛ – інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків»за фінансової підтримки МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».

· 2009-2011-керівник проекту Алчевської дитячої правозахисної приймальні в рамках проекту «Мережа правозахисних прийомних Донбасу» за підтримки Європейської комісії.

· 2009 Керівник проекту «Літо дітям», «Ласкаво просимо» за фінансової підтримки МФ «Відродження».

· Управління проектом „Школа вожатого” за рахунок залучених коштів з місцевих джерел (4500грн.). керівник проекту, 2003 – 2004;

· Управління проектом „Створення Центру по реабілітації дітей – інвалідів” за фінансуванням Світового банку/Падко/МЦПД, за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (5000грн.), керівник проекту, 2005;

· Управління проектом «Програма соціологічного дослідження „Якість освітніх послуг”, за фінансуванням Світового банку/Падко/МЦПД, за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (5000грн.), керівник проекту, 2006;

· Управління проектом «БРЕЙН-РИНГ», за фінансуванням Світового банку/Падко/МЦПД, за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (5000грн.), керівник проекту, 2006;

· Управління проектом «Соціальна реклама», за фінансуванням Світового банку/Падко/МЦПД, за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (5000грн.), керівник проекту, 2007;

· Управління проектом «Школа волонтерів», «Детям детство» за фінансуванням міського бюджету (20100 грн), керівник проекту, 2008;

Досвід тренерської роботи:

· Червень 2017р. – Тренінг «Молодіжний працівник» для фахівців Луганської області, що працюють з молоддю.

· Квітень, травень 2015 Тренінг "ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ В ПЕРІОД КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ".

· 13, 14, 15 квітня 2014 тренінг для 30 дітей сиріт та осіб з їх числа за програмою «Як стати успішним».

· Березень, квітень 2011 тренінги для випускників 11 класів Брацлавської школи інтернату Вінницької області на замовлення МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».

· 2010-2014 триденні тренінги для дітей сиріт випускників ПТУ, шкіл на тему «Розвиток життєвих навичок».

· 2008-2011. Тренінгіи «Технологія ігри» для представників НУО, волонтерів та педагогів організаторів м. Алчевська.

· “Особливості роботи із соціально-незахищеними верствами населення”, Алчевськ, 2006, 07,08.

· Розробка та проведення тренінгу «Визначення потреб осіб з функціональними фізичними можливостями» Алчевськ, Луганськ 2007.

· Проведено тренінг «Що таке волонтерство? Хто такі волонтери?» для заступників директорів з виховної роботи шкіл міста Алчевська та керівників волонтерських загонів учбових закладів 2007.

· Проведено 12 тренінгів «Школа волонтерів» для волонтерів, представників учбового самоуправління навчальних закладів міста Алчевськ, 2008.

Контакти:

Адреса: м.Сєвєродонецьк
вул.Гагаріна, буд.8, кв.62
Дата редактирования страницы 05.08.2019. Дата создания 04.08.2019.