МПП «Континент» - вода «Льодовикова»

МПП «Континент» з 2004 року займається виготовленням, питної води згідно з вимогами ТУ по технологічній схемі та рецептурі, з дотриманням санітарних норм та правил затверджених Держстандартом України. В технологічній схемі очистки води використовуються найновітніші технології. Виробництво питної води «Льодовикова» це складний технологічний процес, який базується на системах зворотнього осмосу та балансування сольового складу.

Цей метод очистки на сьогодні є найдосконалішим, він базується на пропусканні води через полімерну мембрану (діаметр отвору мембрани дорівнює діаметру молекули води) з метою вилучення з води розчинних речовин (95 – 98%), органіки, колоїдних часток, бактерій та вірусів (99%) .

Жодний з фільтрів, працюючих по іншому принципу механічної очистки, адсорбції або іонного обміну не може забезпечити подібного ступеню очистки. Дуже важливо пам’ятати, що навіть найкращі з побутових фільтрів не вилучать з води шкідливі органічні та неорганічні поєднання – нітрати, фенол, аміак, пестициди, тригалометани, віруси, мікроби та інші  канцерогенні хлорорганічні поєднання, а також важкі  метали та радіонукліди.

Вода питна негазована фасована «Льодовикова» відповідає вимогам ТУ.У15.9-13405141-001-2004, виробляється по технологічній інструкції і рецептурі з дотриманням санітарних норм і правил, затверджених в встановленому порядку. Для виробництва продукції використовується вода питна ГОСТ 2874.

При виробництві продукції всі допоміжні матеріали (одноразовий корок, тара, трубопровід, засоби знезараження, комплектуючі) мають гігієнічні висновки та  сертифікати.

Кожна партія води проходе приймально–здавальне випробування контролю відповідності пакування, маркування, об’єму продукції, органолептичних показників, жорсткості. Якість кожної партії випущеної продукції підтверджується посвідченням якості.

Головна стратегія підприємства – виробництво безпечної та якісної питної води. Для цього проводиться постійний моніторинг обладнання на всіх етапах виробництва.

На підприємстві ведеться постійний контроль якості продукції по хімічним, біологічним, фізіологічним та бактеріологічним показникам.

Продукція доставляється споживачам за замовленнями у зручний для них час в бутилях вкритих захисною плівкою. Доставку здійснюють працівники вбрані в уніформу з логотипом підприємства. Доступна ціна приваблює покупців. Продукція реалізується оптовим покупцям, підприємствам, учбовим дитячим закладам та фізичним особам.

Схвальні відгуки наших споживачів стосовно якості продукція та зручності її отримання це винагорода для нашого підприємства.

Показники якості:

  • жорсткість загальна, моль/м3, не більш 1,5-3,0;
  • РН 6,5-8,5; фтор 1 мг/дм3, фтор 1 мг/дм3 не більш 1,2;
  • сухий залишок, мг/дм3, від 100 до 400;
  • сульфати (SO42-), мг/дм3, не більш 250;
  • хлориди (Cl), мг/дм3, не більше 250;
  • залізо (Fe), мг/дм3, не більш 0,2;
  • нітрати (No3), мг/дм3, не більш 45;
  • остаточно-активний хлор мг/дм3 не більше 0,3;
  • енергетична цінність: 0 кКал.
  • харчова цінність: білки-0,0; жири-0,0; вуглеводи – 0,0.

Наше підприємство постачає воду ДП «ЛРСУ-10», Рубежанськхімстрой, Лисичанський склозавод «Пролетарій», ТОВ НВФ «Тана», ВАТ «Склопластик», ТОВ «Європолімеркомпауд», ТОВ «Хімпостачальник», ТОВ «Хімконцерн», ЗАТ «Імпульс», Лисичанський Держстандарт, КП «СТКЕ», ПП «Ліс-М», Юнацько-оздоровчий табір «Гагарінець», Попаснянський вагоноремонтний завод, Міські виконавчі комітети міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Перевальск, Папасна, ПП «Мір води», дошкільні та шкільні учбові заклади.

Контактні дані:

93400, Україна, Луганська обл.,
м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренка, 20 Б
тел (050) 622-22-02, (096) 048-63-70, (093) 827-27-11, (06457) 04-477
тел./факс 8 (06452) 6-11-65
e-mail: kontinent@starline.lg.ua
http://lednikovaya.com.ua

Директор Петренко Олександр Дмитрович.

Галерея изображений

Сертификат.
Диплом.
Ледниковая.
Дата редактирования страницы 19.05.2017. Дата создания 28.12.2009.