«LexStatus» експертно-правова компанія

«LexStatus» експертно-правова компанія

LexStatus — найбільша експертно-правова компанія України: 26 офісів, з 2001 року на ринку, більше 200 експертів у штаті. Компетентність, прозорість, чесність — з цими якостями ми відкриті для кожного клієнта.

Послуги:

  1. Експертна оцінка майна: від квартир та будинків — до землі і основних засобів підприємства, для постановки на баланс при переході до МСФЗ.
  2. БТІ: техпаспорт БТІ, довідка про технічні показники, про відсутність забудови тощо.
  3. Енергоаудит — Енергосертифікат, Енергопаспорт, Розділ Енергоефективність в ПКД, Технічний звіт для отримання кредиту, державної допомоги, міжнародного гранту.
  4. Техобстеження будівель (споруд) та їх конструкцій: для капітального ремонту, реконструкції, а також для списання нерухомості з балансу, як непридатної для експлуатації.
  5. Техобстеження будівель на предмет доступності для маломобільних груп населення.
  6. Геодезичні роботи та землевпорядкування: кадастрові номери, встановлення меж ділянок, винос в натуру та будь-які земельні питання.
  7. Просторова схема розвитку громади: містобудівний кадастр, встановлення меж, НГО, генеральний план, геоінформаційна система, геопортал.

Найчастіші запитання:

● Чи маєте необхідні сертифікати для роботи? Так, експерти LexStatus мають необхідні дозвільні документи.
● Я живу далеко від обласного центру, можу отримати послугу? Так, у разі потреби експерти LexStatus приїдуть до вас в будь-який населений пункт країни.
● Чи можна отримати безкоштовну консультацію? Так, навіть якщо ви не оформлюєте замовлення в LexStatus, наші фахівці завжди готові надати вам юридичну консультацію.

Сайт: lexstatus.ua
Адреса: м. Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 54Б, офіс 14 (2 поверх)
Юридична адреса: м. Київ, вул. І. Франка, 40-Б

Телефон: 067 506 0707
 
Для просмотра этой карты необходим Javascript
Дата редактирования страницы 03.08.2021. Дата создания 29.07.2021.