Луганський обласний центр народної творчості

Луганський обласний центр народної творчості

З 19 січня 2015 року організація Луганського обласного центру народної творчості, офіційно переїхала з непідконтрольної українській владі теріторії в м. Сєвєродонецьк.

Інформація щодо діяльності Луганського обласного центру народної творчості

Луганський обласний центр народної творчості є головною регіональною державною неприбутковою багатопрофільною установою, що має універсальну можливість позитивно сприяти розвитку культури Луганщини шляхом інформаційно-дослідницької, культурно-дозвіллєвої діяльності, подальшого розвитку усіх напрямків культурології, народної творчості, опанування досвіду в області культурно-дозвіллєвої діяльності та естетичного виховання, вдосконалення роботи клубних закладів – основні напрямки діяльності центру.

ЛОЦНТ є культурно-освітньою організаційно-методичною установою з відродження, збереження та розвитку народної творчості, аматорського мистецтва, координації діяльності осередків культури області, незалежно від форм власності.

У своїй діяльності ЛОЦНТ керується Конституцією України, Законами України, рішенням обласної ради та розпорядженнями облдержадміністрації, наказами вищестоящих органів культури, положенням про роботу ОЦНТ та чинним законодавством у галузі культури, правовими та нормативними актами.

При ЛОЦНТ працюють 5 громадських та творчих об’єднань:

  • Будинок національних культур;
  • обласний народний клуб «Золоте руно»;
  • обласне творче об'єднання композиторів Луганщини;
  • осередок Національної спілки хореографів України;
  • Спілка керівників аматорських театральних колективів Луганщини;

ЛОЦНТ постійно здійснює пошук нових напрямків співпраці з міськими та районними відділами (управліннями) культури і туризму, районними будинками культури, міськими палацами культури та методичними центрами та вдосконалення культурно-дозвіллєвої діяльності.

Центр координує роботу та надає методичну і практичну допомогу клубним установам, паркам культури і відпочинку, колективам художньої самодіяльності, любительським об’єднанням та клубам за інтересами.

Одним з найважливіших напрямків роботи Луганського обласного центру народної творчості є підвищення кваліфікації клубних працівників різних категорій, для яких щорічно проводяться: ради директорів, школи клубної майстерності, майстер-класи, семінари за жанрами. Для проведення таких заходів залучаються викладачі профільних учбових закладів мм. Луганська, Донецька, Харкова, Києва та ін.

Одним з пріоритетних напрямків роботи Луганського обласного центру народної творчості є підтримка і всебічне сприяння діяльності різножанрових аматорських колективів, в тому числі тим, що мають звання “народний” та “зразковий”.

Також з провідних напрямків роботи центру є відродження, збереження та популяризація фольклору .
Постійно ведеться робота центру з надання інформаційних матеріалів до друку в засобах масової інформації, створення інформаційної та фото бази даних клубних установ області та провідних аматорських колективів, обробки відео матеріалів для формування архіву заходів, які проводяться ЛОЦНТ, підбору матеріалів для видання методичних посібників, збірок, сценарного та нотного репертуару.

Робота яка проводитья Луганським обласним центром народної творчості висвітлюється у засобах масової інформації: на каналах телебачення ЛОТ, СТВ, радіо, пресі та на власному офіційному інтернет сайті.

Контакти:

Адреса: м. Сєвєродонецьк, пр. Радянський, 26
індекс : 93404
e-mail: narodna.tvorchist@gmail.com
Відділ інформаційно - аналітичного забезпечення та редакційно - видавничої діяльності
+380991613878
Наша сторінка в Facebook
https://locnt.com.ua
Дата редактирования страницы 06.12.2018. Дата создания 06.12.2018.
Комментарии для сайта Cackle