Новости пресс-службы городского совета от 18.12.09

Конкурс перевізників.
Переможцем конкурсу на міському автобусному маршруті загального користування № 2 визнано ВАТ „Сєвєродонецьке АТП-10920”. Таке рішення нещодавно було затверджено виконкомом міськради. Воно було прийнято на основі протоколу засідання конкурсного комітету з визначення авто перевізника на маршрутах Сєвєродонецька. Згідно затвердженого рішення між УЖКГ міськради та переможцем конкурсу буде укладено договір терміном на 5 років. Додамо, що ВАТ „АТП-10920” є перевізником на маршрутах № 1 та № 5.

Карантинні заходи.
У зв`язку з встановленням карантинного режиму з 16 по 26 грудня проведення масових заходів у Сєвєродонецьку обмежено. Тому відкриття міської новорічної ялинки, що було заплановано на 19 грудня, відмінено.

Переміг Ігор Литвинов.
13 грудня поточного року в міському шахово-шашковому клубі відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений пам`яті триразового чемпіона м. Сєвєродонецька Граненка Альберта Григоровича.
В змаганнях прийняли участь 16 провідних шахістів нашого региону, в тому числі представники Лисичанська та Рубіжного. Ігри проводилися за круговою системой у 2 кола. Кожний учасник грав білими та чорними фігурами. Регламент передбачав 5 хвилин на партію.
Упевнено пройшов усю дистанцію дворазовий чемпіон міста Сєвєродонецька, кандидат у майстри спорту Ігор Литвинов. Він набрав 26 очок з 30 можливих і став переможцем турніру. Друге місце посів теж чемпіон міста Сєвєродонецька 2008 року Олександр Левченко. В його активі 21,5 очок. По 20 очок набрали шестиразовий чемпіон міста, кандидат у майстри спорту Юрій Рахманін і кандидат у майстри спорту Рафаїл Ахмедханов. Вони поділили третє та четверте місця.
Переможцеві і призерам були вручені призи і грамоти.
Президент шахово-шашкової федерації м.Сєвєродонецька
Демченко В.Г.

Новини спорту.
Першість України серед юнаків та дівчат з легкої атлетики проходила в Києві з 1 по 2 грудня 2009 року. До складу збірної команди Луганської області увійшли три спортсмена Сєвєродонецької ДЮСШ-2. В командному заліку збірна області зайняла друге місце; в особистому вихованці ДЮСШ-2 посіли наступні місця: Олександр Деркач був другим з бігу на 400м та 800м, Єгор Хохлов – п`ятим з бігу на 60м, Тарас Неледва зайняв 5 місце зі стрибків у довжину (тренер Трембач Миколай).
5 грудня поточного року в Лисичанську проходила матчева зустріч серед юнаків та дівчат з легкої атлетики. В змаганнях прийняли участь 67 спортсменів. В особистому заліку сєвєродончани зайняли наступні місця: біг на 30м, 300м та стрибки в довжину – перше місце вибороли Маргарита Семиряжко, Іван Середенко, Євген Вінничук. Інна Єрмоленко була першою зі стрибків у довжину, другі місця посіли Ганна Сальникова та Артем Кузнецов. У бігу на 30м також другими були Інна Єрмоленко та Артем Кузнецов, а третімм – Ганна Сальникова та Олександр Ковтун (тренер Трембач Миколай).
Спортивна інформація надана відділом у справах сім`ї, молоді та спорту.