Новости

Діяльність природоохоронної прокуратури у сфері земельних відносин

Враховуючи, що питання дотримання вимог земельного законодавства є одним з пріоритетних напрямків прокурорської діяльності вживаються заходи, щодо відновлення порушених інтересів держави та громадян заходами повного відшкодування заподіяної шкоди, тощо.

Так, за результатами проведених перевірок додержання вимог земельного законодавства на території Новоайдарського району до місцевого суду заявлено 7 позовів в інтересах громадян щодо стягнення заборгованості з орендної плати за земельні паї з ТОВ « Добромір». Позови судом розглянуті.

Надходження до бюджетів за 5 місяців від платників м.Сєвєродонецьку

Протягом 2012р. систематично поповнювалися бюджети усіх рівнів. При чому, податкові надходження постійно перевищують як заплановані розрахункові показники, так значно перевищують і показники відповідного періоду 2011р. Так, за 5 місяців 2012р. до державного бюджету України від платників податків м.Сєвєродонецьку надійшло 88,7 млн.грн., що більш ніж за аналогічний період минулого року на 37, 7 млн.грн., або темп росту склав 173,9 %. В розрізі податків та зборів найбільшу вагу в надходженнях до держбюджету складає податок на додану вартість 70,0% (62,1 млн.грн.), податок на прибуток підприємств склав 26,4% ( 23,4 млн.грн.)

Ключі електронного підпису податкова видаватиме безкоштовно

Ключі електронного підпису податкова видаватиме швидко і безкоштовно

Процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин, пообіцяв Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.
Про це він заявив, презентуючи акредитований Центр сертифікації електронних ключів, що відсьогодні працюватиме у складі ДПСУ.
«Громадян у цьому Центрі та його регіональних відділеннях обслуговуватимуть 150 кваліфікованих фахівців, які пройшли відповідне навчання. Ми гарантуємо не тільки швидкість, але й якість сервісу – унікальні криптографічні модулі українського виробництва пройшли всі державні експертизи та забезпечують надійний захист інформації», - наголосив О. Клименко.

24 января состоится рабочий визит Геннадия Москаля

24 января 2012 года состоится рабочий визит народного
депутата Украины, члена Партии «Фронт Змін»
Геннадия Москаля, в Луганскую область.

г. Северодонецк, ул. Науки, 13. Конференцзал. 24 января 2012 года.

В 9:30 встреча народного депутата Украины Геннадия Москаля с жителями города.

В 10:30 круглый стол: «Проблемы борьбы с коррупцией в Луганской области».

Уплата единого налога для 1 и 2 групп упрощенцев

З набранням чинності Закону України від 04.11.11 № 4014-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” платники єдиного податку першої і другої груп сплачують податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця.

Тобто, спрощенці першої і другої груп до 20 січня 2012 року включно мають сплатити єдиний податок за січень 2012 року, а не за лютий, як це було раніше.

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Заступник Голови Комісії
З реорганізації ДПІ в м.Сєвєродонецьку,
заступник начальника ДПІ – начальник УОФО Воронкін В.А.

Данные управления статистики по Луганской области

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ–ЛИСТОПАД 2011 РОКУ

Промисловість
За січень–листопад 2011р. приріст промислової продукції порівняно з відповідним періодом попереднього року становив 16,4%. Зростання обсягів виробництва порівняно з січнем–листопадом 2010р. одержано у більшості видів промислової діяльності.

Декларування доходів фізичними особами в 2012 році

Декларування у 2012 році доходів фізичних осіб пов‘язано з виконанням платниками податку вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію (далі –декларація), або мають право подати декларацію для отримання повернення з бюджету.
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платником податку, який:
- зобов’язаний її подавати згідно з нормами Податкового кодексу – до 1 травня;
- має право її подати для отримання податкової знижки та повернення ПДФО – протягом 2012 року.

Фізична особа зобов’язана подати у 2012 році Декларацію, якщо протягом звітного 2011 року вона отримала доходи:

Реквізити для зарахування доходів бюджетів

До уваги платників податків

Відповідно до постанови КМУ від 15.06.2011р №651 “Про утворення територіальних органів Державної казначейської служби” у грудні 2011 року створено Управління Державної казначейської служби України у м. Сєвєродонецьку Луганської області.

Реквізити для зарахування доходів бюджетів:
Отримувач: УДКСУ у м.Сєвєродонецьку
Код отримувача: 37944909
Банк отримувача: ГУДКСУ у Луганській області
Код банку отримувача: 804013

Начальник відділу обліку та звітності І.Б. Калашнікова

Данные управления статистики в г. Северодонецке

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ

Кількість наявного населення Сєвєродонецької міськради, за оцінкою, на 1 листопада 2011р. становила 120318 осіб, що на 0,6% менше, ніж на відповідну дату 2010р. Середня чисельність за січень-жовтень 2011р. склала 120647 особи.
Упродовж січня-жовтня 2011р. кількість населення скоротилась на 658 осіб, що на 9,9% менше порівняно з відповідним періодом 2010 року. На зміни кількості населення вплинуло природне скорочення на 556 осіб, та міграційне скорочення на 102 особи.
На території Сєвєродонецької міськради у січні-жовтні 2011р. народилось 898 дітей. Це складає 106,4% щодо кількості народжених у січні-жовтні 2010р. Коефіцієнт народжуваності на 1000 осіб склав 8,9‰ за січень-жовтень 2011р. (8,3‰ за січень-жовтень 2010р.).

Поздравление от ЧАО "Северодонецкий ОРГХИМ"

Искренне поздравляю Вас с Новым годом и Рождеством Христовым – праздниками надежды, веры в самое лучшее и самое светлое!

Новый год - это одновременно и праздник, и хороший повод подвести итоги, наметить новые цели. Уходящий год был насыщен важными событиями, смелыми проектами и успешной работой всех подразделений компании. Можно с уверенностью сказать, что верность традициям, умение откликаться на веяние времени и работать на перспективу позволили нам достигнуть большого успеха в развитии нашей компании.

Пусть наступающий год станет годом серьезных профессиональных достижений и годом простых человеческих радостей, веселых улыбок, сердечной теплоты.

Председатель правления частного акционерного
общества «Северодонецкий ОРГХИМ» Н. В. Кошовец