Ключі електронного підпису податкова видаватиме безкоштовно

Ключі електронного підпису податкова видаватиме швидко і безкоштовно

Процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин, пообіцяв Голова Державної податкової служби Олександр Клименко.
Про це він заявив, презентуючи акредитований Центр сертифікації електронних ключів, що відсьогодні працюватиме у складі ДПСУ.
«Громадян у цьому Центрі та його регіональних відділеннях обслуговуватимуть 150 кваліфікованих фахівців, які пройшли відповідне навчання. Ми гарантуємо не тільки швидкість, але й якість сервісу – унікальні криптографічні модулі українського виробництва пройшли всі державні експертизи та забезпечують надійний захист інформації», - наголосив О. Клименко.
Він також повідомив, що від сьогодні працюватиме розгалужена мережа пунктів видачі та реєстрації електронних ключів – 26 відділень в обласних центрах та 11 в Києві. Податкова служба має намір до кінця року відкриті такі установи і в районних центрах, інших великих містах.
Голова ДПСУ підкреслив, що для платників всі сервіси, що запроваджуються в податкових установах, будуть безкоштовними.
«Для створення найкращого сервісу ми запозичуємо досвід країн з першої десятки рейтингу Світового банку Paying Taxes. Ми даємо можливість вільно завантажувати програми для створення електронних звітів та безкоштовно видаємо ключі електронного підпису, а це не завжди можна зустріти навіть в Європі. Для нас очевидно, що для підвищення інвестиційної привабливості України треба пропонувати стандарти обслуговування на рівні, навіть дещо вищому від кращих зразків», - підсумував Олександр Клименко.
Прес-служба ДПС України.

У Луганську відкрилося регіональне відділення акредитованого Центру сертифікації ключів

Сьогодні у Луганську розпочав роботу регіональний сектор реєстрації користувачів акредитованого Центру сертифікації ключів Державної податкової служби України. Він забезпечує видачу та реєстрацію електронних ключів на безкоштовній основі платникам податків Луганської області для подачі електронної звітності по e-mail.
Подання податкової звітності в електронному вигляді по e-mail – це швидкий та зручний спосіб звітності. Кожного місяця їм користується все більш платників податків. Адже це – значне заощадження часу та витрат на придбання бланків. Крім того, це безконтактне спілкування платників з податківцями дозволяє уникнути черг в податкових інспекціях.
Платники податку на додану вартість вже оцінили переваги такого способу звітності – 97 відсотків таких платників звітували по e-mail у травні поточного року.
Сектор реєстрації користувачів при ДПС у Луганської області Центру сертифікації ключів ДПС України знаходиться за адресою: м. Луганськ, вул. Тімірязєва, 12-а (район зупинки «квартал Гайового»), телефон – (0642) 599-773.
Центр працює з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 13:45), у п'ятницю – з 9:00 до 16:45 (перерва з 13:00 до 13:45). Вихідний – субота та неділя.

Прес-служба ДПС у Луганській області.
Первый заместитель начальника ДПІ в м.Сєвєродонецьку М.И.Багринцева