До участі у конкурсі "Молода людина року" запрошується молодь віком від 18 до 35 років
УВАГА! НА ЛУГАНЩИНІ СТАРТУВАВ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «МОЛОДА ЛЮДИНА ЛУГАНЩИНИ»
Заявки на участь у ХІ обласному конкурсі приймаються до 10 грудня поточного року.
До участі запрошується молодь віком від 18 до 35 років, яка проживає у Луганський області.
Номінації конкурсу: “Молодий журналіст року”, “Молодий працівник правоохоронних органів”, “Молодий працівник сфери промисловості”, “Молодий працівник рятувальної служби”, “Відкриття року в галузі спорту”, “Молодий працівник сільського господарства року”, “Молодий вчений року”, “Молодий громадський діяч року”, “Молодий волонтер року”, “Відкриття року в галузі культури та мистецтва”, “Молодий медичний працівник року”, “Молодий підприємець року”, “Молодий працівник соціальної сфери”, “Молодий освітянин року”, “Молодий бібліотекар року”, “Молодий військовослужбовець”, “Молодий працівник державної служби”.
Анкети-заяви та документи необхідні для участі в конкурсі подаються за адресою : м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова 4к, кабінет №6, 4 поверх, або на email: locpmisi@ukr.net. Деталі за телефоном: (050) 816-39-91.
Анкета-заява та положення тут: http://sms.lugansk.ua/111_222_1/
Церемонія нагородження переможців обласного Конкурсу відбудеться у Сєвєродонецьку наприкінці грудня.
Організатори: Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.
- 3253 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Військовим Рубіжанської громади призначили ще понад 700 тисяч гривень допомоги
- 17:00 У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 722
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 645
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 625
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 620


У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком
ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
