Із залу суду

   Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою в жовтні поточного року до суду направлено обвинувальний акт стосовно гр.А. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України за фактом пропозиції надання місцевим мешканцем неправомірної вигоди патрульним поліцейським за непритягнення його до адміністративної відповідальності.

   Досудовим розслідуванням встановлено, що гр.А., який був зупинений працівниками патрульної поліції, намагався уникнути відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП (порушення правил зупинки та стоянки) та запропонував неправомірну вигоду за ненаправлення матеріалів про вчинення адміністративного правопорушення до суду для розгляду по суті.

   Інспектори патрульної поліції викликали слідчо – оперативну групу для фіксації кримінального правопорушення, вчиненого гр.А.

   Вироком Сєвєродонецького міського суду затверджено угоду про визнання винуватості укладену між підозрюваним А. та прокурором, і гр.А. визнано винним у пропозиції надання неправомірної вигоди патрульним поліцейським за непритягнення його до адміністративної відповідальності, та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн.

   Довідково: санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Я. Наконечникова, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури