Льодовий Палац спорту повернуто у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька

Льодовий Палац спорту повернуто у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька

22 січня на підставі рішення суду в.о. міського голови В’ячеслав Ткачук підписав та отримав Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності будівлі Льодового Палацу спорту у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька в особі Сєвєродонецької міської ради.

Сьогодні під час засідання 57-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради в.о. міського голови В’ячеслав Ткачук звернувся до присутніх: «Ми з вами очікуємо той час, коли за рішенням суду, завдяки справжнім патріотам нашого міста Льодовий Палац спорту повернеться у власність Сєвєродонецької міської ради. Я хотів би озвучити прізвища тих, хто допоміг у цьому: Григоров Сергій Віталійович, Івашко Сергій Олександрович і адвокат Волков Микола Миколайович. Завдяки цим людям зараз в ЦНАПі поінформували про те, що з власності «РВС-банку» наш Льодовий Палац виведений, і зараз йде процедура підготовки до підписання в єдиному реєстрі про право власності на Льодовий Палац Сєвєродонецької територіальної громади, і ми чекаємо на цю мить. Я просив би депутатів, керівників фракцій, керівників депутатських комісій, заступників, керуючого справами і тих, хто бажає цього для нас доленосного рішення, почекати закінчення сесії. Ми йдемо разом з вами в ЦНАП, де я своїм підписом підтверджую, що відтепер Льодовий буде належати територіальній громаді Сєвєродонецька».

Після сесії в.о. міського голови разом з депутатами, керуючим справами виконкому, начальником відділу молоді та спорту міськради, директором Льодового Палацу спорту направилися до ЦНАПу, де після підписання отримали Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності будівлі Льодового Палацу спорту у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька в особі Сєвєродонецької міської ради.

В.о. міського голови В’ячеслав Ткачук наголосив: «Шановні сєвєродончани, тільки що відбувся акт повернення Льодового Палацу спорту у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька. Віднині Льодовий Палац належить громаді міста. Тільки що я підписав Витяг, який підтверджує право власності міста на нього. Зазначу, що для цього докладено дуже багато зусиль нашими справжніми патріотами Сєвєродонецька, про яких я вже говорив. Завтра буде підготовлено розпорядження про фінансування Дитячо-юнацької спортивної школи №4, яка буде розміщена в будівлі Льодового Палацу спорту (опалення, електрозабезпечення, зарплати тренерам тощо). Ще раз хочу подякувати прокурорам Григорову Сергію Віталійовичу та Івашку Сергію Олександровичу, які підтримали нашу громаду та вели справу по поверненню Палацу у власність міста. Ми виграли в суді першої інстанції, а тепер виграли і в апеляційному суді».

Депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков підкреслив: «Три роки боротьби за повернення Льодового Палацу спорту у власність територіальної громади міста Сєвєродонецька закінчилися нашою цілковитою перемогою. Ми пройшли повністю судові інстанції два рази: від першого суду – до апеляції і касації. Ми двічі перемогли «РВС-банк». Потім «РВС-банк» вдався до махінацій: за допомогою держреєстратора вони просто поцупили в міста Льодовий Палац. І наразі прокуратура повернула його у власність міста. Весь цей процес тривав три роки, та витрачалися значні сили багатьох людей, які вибороли Льодовий Палац для громади. Але ми не зупиняємося на досягнутому. Наразі розглядаємо питання повернення Палацу його першочергового призначення – облаштування льодового покриття. Є попередні домовленості та обіцянки з боку народного депутата України Ляшка Олега Валерійовича про те, що він посприяє нам у вирішенні цього питання. Є контакт з Федерацією хокею. Знаю, що у них є нове обладнання для облаштування льодового покриття, яке ми могли б отримати для міста безкоштовно. Сподіваємося, що все це в цьому році буде в Сєвєродонецьку. А наше завдання винайти можливість, щоб це обладнання змонтувати, провести за необхідності ремонт, і влаштувати для наших мешканців справжнє свято – запустити Льодовий Палац спорту за його призначенням до 85-ї річниці міста. Це буде гарний подарунок міської влади для наших мешканців».