Гранти на розширення бізнесу. 5000 Євро для підприємців

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах із розвитку власного бізнесу. У разі успішного проходження навчання та захисту бізнес-плану підприємець одержить грант у сумі до 5 000 Євро.

Грант надається на закупівлю профільного обладнання та виробничих матеріалів для бізнес-діяльності. Детальніше із умовами участі у проекті можна ознайомитися за посиланням

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

  • Діючий бізнес, офіційно зареєстрований щонайменше рік тому;
  • Безперервна операційна діяльність щонайменше протягом останнього року;
  • Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним;
  • Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року;
  • Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох;
  • Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 900 000 гривень за 2018 рік;
  • Бізнес належить до однієї із наступних категорій: виробництво, сільське господарство, послуги.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до виконавчих партнерів МОМ в областях. Контактні телефони можна знайти за посиланням.