Поліція попереджає про відповідальність за продаж тютюну та алкоголю неповнолітнім
Співробітники поліції проводять роз’яснювальну роботу з продавцями щодо неприпустимості продажу алкоголю та тютюнових виробів дітям та застерігають дітей про негативні наслідки вживання алкоголю та паління.
Інспектори ювенальної превенції Сєвєродонецького відділу поліції проводять зустрічі-застереження безпосередньо з підлітками, які відчувають спокусу перед можливостями дорослого життя, та роз’яснюють не лише естетичну і моральну сторону такого явища, а й попереджають про наслідки для здоров’я та про відповідальність в рамках діючого законодавства.
З 16 років неповнолітній стає суб’єктом адміністративних правопорушень (куріння в заборонених місцях та розпивання алкоголю у громадських місцях), а тому підлягає притягненню до адміністративної відповідальності. Штраф складає від 51 грн. до 117 грн.
Але, в першу чергу, поліцейські накладають стягнення на підприємців, які всупереч сумлінню та здоровому глузду, продають «отруту» дітям, тим самим створюючи умови для знеособлювання суспільства та занепаду підростаючого покоління. Штраф за ці діяння передбачений у розмірі від 1700 до 6800 грн., з поданням відповідних документів ДФС України для перевірки.
Додатково: цього року в м. Сєвєродонецьку вже притягнуто до відповідальності 4 підприємця за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім та 3-х дорослих - за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.
- 4306 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанська МВА формує новий склад Ради з питань ВПО: як подати документи
- 16:00 Луганський хаб у Києві проведе виставку дитячих новорічних робіт (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 15:00 Родині загиблого захисника з Луганщини вручили його орден «За мужність»
- 14:00 Частина Сіверськодонецька залишилася без світла та тепла: що кажуть окупанти
- 12:20 Вже у 2026 році можуть розширити програму компенсацій за житло на ТОТ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3002
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 790
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 706
- «Цю історичну постать навіть за великим бажанням не можна назвати святою». Олексій Комаровський про свій дебютний роман «Несвята Софія» 17.12.2025 переглядів: 467


Родині загиблого захисника з Луганщини вручили його орден «За мужність»
Вже у 2026 році можуть розширити програму компенсацій за житло на ТОТ
Противник застосував артилерію та міномети на східних ділянках фронту